Gigabyte GeForce 6200. Czy to dobry wybór?

Witam.

Właśnie kupiłem Gigabyte GeForce 6200 256MB DDR3 GV-N62256DP2-RH

Dałem za nią 60zł z przesyłką

niewiem czy to dobry wybór

yśle że pociągnie ma maxa na gta sa nfs mw prostreet i call of duty 4

gothic 3 fifa 12

Prosze o odp

z góry THX !!

Rozumiem że to jakiś żart i prowokacja?

Oczywiście że nie. Dodatkowo ona nie ma pamięci DDR3 tylko DDR2.

Kupiłeś kartę raczej do pracy biurowej a nie do gier. Nie wiem jak prezentuje się reszta twojego komputera ale chcąc sobie pograć należało dołożyć funduszy i wybrać kartę z wyższej półki.

Sprzedający powiedział i napisał że to ddr3 więc.

ja mam 7600Gt i te gry się cieły że się nie dalo grać tyle ci powiem, poszukaj troche informacji o wymaganiach sprzętowych jakie mają te gry co podałeś.

To ja niewiem. Ale chyba włącza się na mini.

GTA SA, NFS MW powinny jakoś działać ale Prostreet i COD4 wątpię czy ruszą na tej karcie. Jednym słowem “gratuluję” udanego zakupu. Szkoda że nie zapytałeś się przed zakupem czy warto wydać gotówkę na kartę do prac biurowych.

o Pro Street-cie zapomnij, bo ustawienie na minimalne detale nic ci nie da

Więc napisze mu że niekupuje bo to jest ddr2 a nie 3 a więc znajdź mi taka kartę która ogarnie te gry ale do 7 0 zł.

Szukaj np. Geforce 8600 może w tej cenie znajdziesz. Na niej podane przez ciebie gry jakoś ruszą ale nie spodziewaj się rewelacji.

http://allegro.pl/nvidia-geforce8600-pc … 40901.html

Myślę że na tej jakoś poleci Pro Street.

Ale musisz nam podać swoją specyfikację sprzętową.

msi kt4v

2400+ 2.0ghz

1 gb ram

400w zasilacz

Dodane 14.04.2012 (So) 20:54

ale to grafa pod agp

napisz jeszcze czy ta grafa jest zintegrowana z plytą główną czy nie

Jak zintegrowana ja mam teraz mx440 więc pod agp mam osobno.

Więc poszukaj GeForce 8600 ale pod agp. Tak podana wyżej jest pod pci.

Masz słaby komputerek. Nie warto ładować do niego nie wiadomo jakiej karty. Szczególnie pod AGP. Może poszukaj jakiegoś GeForca 6600 ale i z nim za bardzo nie pograsz.

Dokładnie. Słaba jednostka, nie warto w to pakować kasę.

Lepiej zastanów się nad czymś nowszym.

rgabrysiak , czytasz sam siebie? Nie ma takiej karty pod AGP. Kup Geforce’a 6600 albo radeona 9600 więcej nie ma sensu tam inwestować.

@igrek Faktycznie moja pomyłka, nie pamiętałem dokładnie które modele były ostatnimi ze złaczem agp.

Jak za tą cenę to czemu by nie skoro działa. Karta pewnie kosztowała 40-45zł. Trochę gier ruszy, ale nie najnowszych.