Gigabyte GeForce 7300GT 256MB TV/DVI PCI-E BOX

Witam. Posiadam karte Gigabyte GeForce 7300GT 256MB TV/DVI PCI-E BOX. Kiedyś normalnie mogłem oglądać filmy na TV, teraz jednak nie, coś sie spierniczyło i własnie tu jest pytanie co… wszystko jest tak samo jak przedtem a tu na tv nie ma żadnego obrazu. Może jakieś sugestie bądź podpowiedzi pomocne ???

a coś więcej o tym problemie?? może coś z kablem masz …?

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji icon_edit.gif

Dodatkowo, proponuję zapoznanie się z TYMI informacjami.

Włączyłeś wysyłanie sygnału na tv w ustawieniach??

Spróbuj przywrócić poprzedni stan systemu…

wszystko jest tak samo jak wtedy, kabel i wszystkie akcesoria są. nie moge przywrócic bo właśnie stało sie tak po formacie. Nie wiem co źle robie. Kreatora konfiguracji tv, czy co.

a jak uruchamiasz komputer i startuje BIOS to za równo na ekranie monitora jak i tv jest obraz - sprawdź czy jest, nie zapomnij włączyć w sterownikach klonowania obrazu na 2 ekrany.

klonowanie wszystko jest. W pomocy systemu windows przeczytałem ze powinna być karta pomocnicza jeśli się patrzy w menedżera urządzeń. lecz tam znajduje się tylko jedna karta geforce 7300gt. Czy to może być to ?

raczej nie, a tv jest wykrywane przez sterownik ??

gdy instaluje sterownik do karty graficznej, od razu po zakonczeniu uruchamia mi się kreator konfiguracji TV. takze chyba musi być wykrywany tv przez sterownik

we właściwościach sterownika gdzie masz grafikę ekranów zobacz czy tv jest widziany przez sterownik. i ekrany są ponumerowane…

ten kreator nv uruchamia się zawsze nawet jak nie masz tv podłączonego.

kabelek dobrze podłączony ?? korzystasz z przejściówki czy łączysz przez s-video bezpośrednio ??