Gigabyte GeForce 7300GT 256MB TV/DVI PCI-E BOX

(Djzibi) #1

Witam. Posiadam karte Gigabyte GeForce 7300GT 256MB TV/DVI PCI-E BOX. Kiedyś normalnie mogłem oglądać filmy na TV, teraz jednak nie, coś sie spierniczyło i własnie tu jest pytanie co... wszystko jest tak samo jak przedtem a tu na tv nie ma żadnego obrazu. Może jakieś sugestie bądź podpowiedzi pomocne ????

(system) #2

a coś więcej o tym problemie?? może coś z kablem masz ...?

(sdar) #3

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji icon_edit.gif

Dodatkowo, proponuję zapoznanie się z TYMI informacjami.

(Kazio1987r) #4

Włączyłeś wysyłanie sygnału na tv w ustawieniach??

(Lukaszniemczyk Tonie) #5

Spróbuj przywrócić poprzedni stan systemu...

(Djzibi) #6

wszystko jest tak samo jak wtedy, kabel i wszystkie akcesoria są. nie moge przywrócic bo właśnie stało sie tak po formacie. Nie wiem co źle robie. Kreatora konfiguracji tv, czy co.

(system) #7

a jak uruchamiasz komputer i startuje BIOS to za równo na ekranie monitora jak i tv jest obraz - sprawdź czy jest, nie zapomnij włączyć w sterownikach klonowania obrazu na 2 ekrany.

(Djzibi) #8

klonowanie wszystko jest. W pomocy systemu windows przeczytałem ze powinna być karta pomocnicza jeśli się patrzy w menedżera urządzeń. lecz tam znajduje się tylko jedna karta geforce 7300gt. Czy to może być to ?

(system) #9

raczej nie, a tv jest wykrywane przez sterownik ??

(Djzibi) #10

gdy instaluje sterownik do karty graficznej, od razu po zakonczeniu uruchamia mi się kreator konfiguracji TV. takze chyba musi być wykrywany tv przez sterownik

(system) #11

we właściwościach sterownika gdzie masz grafikę ekranów zobacz czy tv jest widziany przez sterownik. i ekrany są ponumerowane...

ten kreator nv uruchamia się zawsze nawet jak nie masz tv podłączonego.

(Djzibi) #12

(system) #13

kabelek dobrze podłączony ?? korzystasz z przejściówki czy łączysz przez s-video bezpośrednio ??