Gigabyte GeForce CUDA GT710 2GB DDR3 64bit

(darek7117) #1

Witam mam pytanie czy ta karta graficzna:http://www.euro.com.pl/karty-graficzne/gigabyte-geforce-cuda-gt710-2gb-ddr3-64bit_1.bhtml?gclid=Cj0KEQiAzZHEBRD0ivi9_pDzgYMBEiQAtvxt-PrkcI55f9fkCLVWumelta1uvA9-mPk9hfvsg_95tA8aAvb28P8HAQ&gclsrc=aw.ds&dclid=CKONze6n1tECFdZVGAodwX0C_A będzie pasować do płyty głównej:am2nf3g-vsta

Bardzo proszę o pomoc 

(Domker) #2

Karta jest pod PCI Express 16x, a ty masz AGP 8x w płycie, więc nie będzie pasować.

Musisz poszukać karty pod AGP 8x

(darek7117) #3

Przepraszam że wybrałem dział grafika ale jestem tu pierwszy raz.Czyli ta karta będzie pasować do mojej płyty głównej ??

(Longhorn2009) #4

Czytałeś w ogóle wypowiedź kolegi @Domker? Płyta nie ma złącza PCI-E x16 tylko stare AGP.

(darek7117) #5

Tak czytałem ale widzę że kolega Domker nie jest za bardzo doświadczony.Ta płyta ma wejście PCI-E wystarczy sprawdzić na zdjęciu 

(Fizyda) #6

Skoro wiesz lepiej to po co te pytania?

Ja tam na oko nie oceniam bo sloty często są do siebie podobne, a w dokumentacji jest napisane, że płyta posiada PCI i nie ma nic o PCIe. Jeśli Twoim zdaniem Domker i producent się mylą to grafika będzie działał, możesz śmiało kupić.

(Longhorn2009) #7

Na zdjęciu widać AGP 

(darek7117) #8

Przepraszam was bardzo ale pomyliłem się moja płyta główna nazywa się am2nf6g-vsta a do tej będzie pasować 

(Longhorn2009) #9

Tak, płyta ma PCI-E. Pytanie tylko po co zmieniasz kartę. Twoja płyta ma zintegrowaną a na tej, którą pokazujesz na pewno nie pograsz w sensowne gry. Jest do tego za słaba.

(darek7117) #10

A czy mógłbyś mi podać jakąś dobrą kartę do tej płyty ??

(rgabrysiak) #11

Napisz ile chcesz przeznaczyć na kupno karty, czy ma być ona nowa czy używana, jakie parametry ma twój komputer (nie zapomnij wspomnieć o marce i mocy zasilacza).

(darek7117) #12

Procesor Amd athlon 64 x2 dual core processor 5000+ 2.61GHz

Ram 4GB

Zasilacz Modecom 400W

Płyta główna am2nf6g-vsta

Karta może być używana albo nowa do 200 zł