Gigabyte m720 -us3 Czy ma wejście na ATA?

_ czy na moją płyte główną gigabyte m720 -us3  wejdzie dysk twardy z wejściem ATA  ? _

 

Daje link do moje płyty głównej

https://www.google.pl/search?client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&channel=s&hl=pl&source=hp&biw=&bih=&q=+gigabyte+m720±us3&oq=+gigabyte+m720±us3&gs_l=firefox-hp.3…1633.1633.0.2721.1.1.0.0.0.0.226.226.2-1.1.0.msedrc…0…1ac.2.34.firefox-hp…1.0.0.OUMfqXk9siA&gws_rd=ssl

TAK, ma wejście na ATA

 

http://www.gigabyte.pl/products/page/mb/ga-m720-us3_10/specs/

 

 

PS:podany link nie prowadzi do twojej płyty w żaden sposób.

Opłaca mi się je woglóle motować (na filmy Full HD będą dobrym magazynem ) ?

Jeżeli ci zalegają, to możesz podłączyć, bo szkoda żeby się kurzyły, ale jak chcesz takie dopiero kupić to odpuść sobie i bierz na sata.

max 2 podłączysz

ma taki dwa po 300gb a mam pełny dysk 500gbb sata2 ;( -przez filmy                                                                                              I I Dyskata ATA

mam pytanie mam dwa molexy podłączone do kart graficznej mogę jeden z nich rozgałężić na karte g i dysk ata nic się nie spali ? I Y

                                                                                                                                                                                                           I  I

                                                                                                                                                                                                           karta graficzna 6870 1GB

a to już ci nie powiem, zależy od zasilacza i od zapotrzebowania grafiki ale skoro wymaga aż dwóch molexów to możliwe że będzie ciężko coś jeszcze zasilić z tego. możesz zacząć od zasilenia kart z rozgałęzionego molexa i zobaczyć jak to pójdzie, powinno być ok.

to nic się nie zepsuje tylko może się pc nie włączyć ?

zepsuć się nie powinno

ale może :-o

powiem Ci tak jak masz zasialcz z czarnej listy to zawsze moze się coś stać ale nie będzie miało to nic wspólnego z podpięciem dysku do tym molexów. Dyski twarde biorą max 6W.

mam zasilacz 500w a nazywa się jakoś na  ch -dobra marka :wink:

panowie podłącze tylko jeden dysk 200Gb ata. Tylko jak ustawić te jego zawreczke bo jest na nim XP a na sata 2 -500GB mam Win7-i chcę go mieć nadal ???

możesz ustawić go zgodnie z instrukcją na dysku w tryb master tylko sobie w BIOS podejrzyj czy jest widoczny i ustaw kolejność bootowania dysków. Ewentualnie w boot menu możesz sobie wybierać z którego startujesz.