Gigabyte problem z dźwiękiem

Witam mam problem z dźwiękiem otóż posiadam GIGABYTE GA-81945GZME-RH i nie mam głosu najnowsze sterowniki zainstalowałem reinstalacja systemu nie pomogła inne głośniki słuchawki też nie działają chociaż Sterownik Realtek widzi podłączony sprzęt mimo wszystko nie ma głosu widac sprzęt lecz nic nie moge z tym zrobic pomocy wysiadam

Jeżeli posiadasz system operacyjny Windows XP należy zainstalować poprawkę KB888111 - Universal Audio Architecture (UAA) High Definition Audio class driver version 1.0a available for Windows XP aby poprawnie działał dzwięk :!: poprawka powinna znajdować się na płytce CD-R :!: dołączonej do twojej płyty głównej lub można ją pobrać z internetu ze strony Microsoftu. Zaleca się przed instalacją sterowników do zintegrowanej karty muzycznej na płycie głównej najpierw zainstalować poprawkę KB888111. :smiley:

pobrałem owszem jest ona na płytce Występuje błąd podczas instalacji w którym piszę "Setup has detected that the service pack version of this system is newer than the update you are appyling there is no need to install this update " przypominam mam aktualizowany service pack 3 szukac poprawki na ten servis pack ?

Dodane 21.04.2010 (Śr) 21:40

próbowałem nie ma do service pack 3 a do service pack 2 ten sam problem ehh

Dodane 30.04.2010 (Pt) 14:41

pomoże ktoś?