Gimp i napis (script fu)

mam otwarty obrazek w gimpie i korzystam z dodatki /script-fu/ logo tutaj sa fane efekty do napisow i jak mam otwarty obrazek i wybieram jw. tworze napis to otwiera sie nowe okienko z tym napisem i tu pytanie. jak ten napis umiescic na wczesniej otwartym obrazku! !!

dzieki

Wystarczy “przeciągnąć” warstwę z napisem z okna “Warstwy,kanały, Ścieżki” na okno z otwartym obrazkiem. Jak jest więcej niż jedna warstwa, to albo przeciągamy po kolei kolejne warstwy napisu, lub przed przeciągnięciem łączymy je ze sobą .

tak tylko napis sklada sie z kilku warstw. i jak klikam na fotke to pojawiaja sie warstwa nazwana backgroun czyli tlo a jak lkikam na okienko z napisme mam kilka warstw. i jak ich nie zlacze to musze po kolei kazda “wrzuca” na fotke. czy jest jakis inny sposob albo czy mozna jednym kliknieciem gdzies w menu zlaczyc te warstwy napisu do jednej?

dzieki za pomoc!

gdy masz otwarty obrazek na którym jest napis, kliknij prawym przyciskiem myszy na oknie z warstwami i kliknij połącz widoczne warstwy, a potem przeciągnij to na obrazek, na którym chcesz mieć napis