Ginące ikony w menu tray

Od kilku dni zaczęły ginąć mi ikonki w menu, a szczególnie gg i tlena. Pomyślalem, że jest ich poprostu za dużo. Jedynym rozwiązaniem jakie przyszło mi na myśl bylo msconfig i odchaczenie zbednych. Jednak to nie pomogło. Nie wiem dlaczego giną ??? Jeszcze jedno Adadware jako krytyczny obiekt znajduje Trackind cookie: administrator@adserwer.o2.pl. I przyznam szczerze że nic z tego nie rozumiem :frowning:

Prosze o pomoc :stuck_out_tongue: Tenol

Poczytaj ten temat:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … &highlight

Co do ikon w Trayu to kliknij

PPM na pasku start>>Własciwości>>Tam masz dostosuj lub odznacz “Ukryj ikony nieaktywne”.

Oczywiście mowa o XP. :smiley:

Ja jednak myśle, że chodzi o to o co w podanym przezemnie temacie, bo wątpie, żeby nagle włączyło mu się autoukrywanie na te kilka ikon.

Pamiętam, że dawno temu był podobny temat na naszym forum i powiedziałeś w nim, że może to być przyczyna sterowników(bądź danego ustawienia w nich) od karty graficznej.

Przypominasz sobie to?

Problem w tym że w podanym przez ciebie temacie brak jest rozwiązania.

Jedyne co pamiętam ze sterownikami to opcja wielu pulpitów nieźle mieszała mi w kompie. Lecz nie kojarzę tematu o którym mówisz. :frowning:

O ile masz XP (bo tego nie wiemy), spróbuj w Rejestrze systemu, w poniższym kluczu:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer

znaleźć wartość DWORD -> NoTrayItemsDisplay

i zmień przypisaną cyfrę “1” na “0”, lub całkowicie tę wartość wykasuj.

Możesz również poczytać sobie to: (jest tu kilka cennych wskazówek)

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … 3751&st=0&

rozgryzłem problem.

Wiem, że nie bedę odkrywczy, ale wystarczyło odznaczyć w Mój komputer/Dodaj usuń programy/Dodaj usuń składniki Windows/ linijka uzadzenia sieciowe/ interfejs uzytkownika UPhP - to musi być odznaczone i wówczas ikony nie bedą znikały. Wystarczy to odznaczyć raz i problem przy kolejnych reinstalacjach się nie powinien powtarzać - sorry, ze tak długo nie pisałem, ale zapomnialem juz o tym na dole fotka z linkiem

60c21f5f0c109a2bm.jpg