Ginie sieć, nie widzi routera - Dell Intel R dual band wireless N-7260

Witam serdecznie. Mam problem wg mnie z kartą sieciową. Proszę o pomoc, bo ( uwaga ) kompletnie się nie znam

 Sprzęt laptop Dell , windows 8.1 , karta sieciowa Intel R dual band wireless N-7260.

 Procesory intelR core TM i7-4510U CPU 2.0 Ghz

 

 Sprzet nowy , pierwszy dzień ok, siec znalazło zalapalo, a potem przestalo widzieć, choć na drugim laptopie widzi i internet działa, działa także w telefonie. po wylaczeniu i odinstalowaniu McAfee to samo, po wylaczeniu zapory to samo. router działa bez problemu. W końcu po licznych probach zainstalowałam system ponownie. widzi sieć i zasieg doskonały, ściągnelam aktulany sterownik poki net działa, ale już traci siec. proszę o porade.

Majalu , zapoznaj się, proszę, z tym poradnikiem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy.

Dodatkowo na forum używamy polskich liter diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) - wyedytować swój post. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus