Gitara akustyk do 200 zł

Szukam gitary do 200 dla poczatkujacego. :slight_smile: Może znacie jakieś godne firmy i w miare przyzwoite ceny :slight_smile: Dzięki

O kolego. Przyzwoita gitara, średniej klasy kosztuje od 800zł wzwyż. Lepiej uzbieraj troche PLNów.

nie ma godnych firm do 200 zł

na początek możesz sobie zafundować coś jak z allegro od 200.

Jak już się nauczysz grać, zainwestuj w konkretne pudło :wink:

Do 200 zł to możesz sobie kupic cokolwiek. Potem jak czujesz że taka gitara blokuje twój rozwój to kup sobie lepszą, ale do nauki na bardzo długo taka tania może starczyc. Ja kupiłem pierwszą gitarę za ok. 400 zł.

Skorzystam z Tematu.

Czy 15-latek który z muzyki w szkole ma same 4 i 5 (oraz 1 jak miałem sprawdzian, granie na flecie i śpiewanie w nosie) ma szanse nauczyc się grac na Gitarce. Czy można się tego na internecie nauczyc czy raczej do szkoły muzycznej sie zapisac.

Można się nauczyć samemu jak najbardziej. Początki zawsze są trudne. polecam program Guitar Pro bo z niego naprawdę wiele można się nauczyć

za 200 to kupisz nową fajną gitarkę klasyczną, oczywiście bez cudów.

aha :? a potem patrzę jak kumpel gra używając 3 palców albo po kilku latach rzępoli to co ja umiałem po roku. Ja polecam naukę u jakiegoś dobrego amatora który będzie tani i koniecznie zna nuty. Nie bierz do nauki żadnego szarpidruta bo będzie się jarał tym że on umie a Ty nie. Nauczysz się przy takim “złej” techniki i będziesz d…a :mrgreen:

no tu się zdecydowanie zgodzę. Program jest genialny do nauki pod warunkiem że pościągasz sobie nutki do bardziej ambitnych melodii.

no mi własnie taką z allegro chodzi :slight_smile: