Glary Utilities 4.5.0.89 opis problemów

Dzień dobry

Pomyślałem, że będzie dobrze, umieścić także tutaj, mój wpis jaki zrobiłem w   http://www.dobreprogramy.pl/Glary-Utilities,Program,Windows,13276.html

 

 

kandel  23.01.2014 10:24#383

 

@memnon

U mnie jest wszystko ok tylko update nie chciał pobrać najnowszej wersji musiałem ręcznie odinstalować starą wersję i zainstalować nową, ale u mnie wyżej wymienionych problemów nie ma wszystko jest ok. Może masz za stary system XP, ja mam windows 7. Dobrze by było gdybyś program zainstalował na nowo to znaczy usunąć wszelkie foldery i informacje o programie z systemu.

Mój system, to XP sp3  32bit (legalny), wydaje mi się, że nie powinno być to źródłem problemów.

Program instalowałem zawsze na czysty system, bez śladów poprzednich instalacji.

Do instalacji i deinstalacji używam kupiony TotalUninstall Pro, a potem jeszcze do bardzo dokładnego oczyszczenia jv16, który niewiele ma do roboty po TU.

Trochę boję się go odinstalować, bo nie mam pewności czy będzie możliwa powtórna instalacje w wersji PRO,

wydawać by się mogło, że tak, bo mam kod instalacyjny.

    Obawiam się, że mogli jednak zrobić jakieś zabezpieczenia, które uniemożliwiają taką operację po wyznaczonym terminie.

Sprawdzałem na stronie producenta, czas promocji skończył się, można już tylko kupić ten program.

Na razie go zachowam i poobserwuję jak działa.

Dodane

No i sprawa się wyjaśniła :slight_smile:

"Terms and conditions

Please note that the software you download and install

during the Giveaway period comes with the following important limitations:

  1. No free technical support

  2. No free upgrades to future versions

  3. Strictly non-commercial usage"

___________________________________________________________________________________________

Proszę korzystać z opcji Edytuj, zamiast pisać post pod postem.

Pozdrawiam,

Dimatheus