Glary Utilities-menu kontekstowe


(Jack60) #1

Glary Utilities Pro używam od 2009 roku,jednak dopiero w wersji 3 pojawiły się "zgrzyty". Otóż w wersji 2 bez problemu funkcje (do wyboru) były dostępne w menu kontekstowym.Wersję 3 po raz pierwszy zainstalowałem na początku br.,jednak szybko z niej zrezygnowałem ze względu na brak opcji menu kontekstowego-powróciłem do "dwójki". Przedostatnie aktualizacje (v.3.6) "wymusiły" przesiadkę do "trójki" i pomimo iż jest to już kolejna,chyba czwarta wersja "trójki" funkcji menu kontekstowego nie ma,oczywiście w ustawieniach są one zaznaczone jednak w samym menu brak!

Może ktoś z Was ma na to jakiś sposób? Chyba,że błąd tkwi w samym programie-pozdrawiam,proszę o sugestie :slight_smile:


(system) #2

Ciekawe co piszesz! Używam też od paru lat Glary Utilities, ale i w nowej (wczorajszej!) wersji menu kontekstowe u mnie działa i pokazuje kilka pozycji do wyboru. Wynika z tego, że błąd raczej nie tkwi w programie.


(Jack60) #3

@ Poraj wynika z tego,że sam pogram jest OK,ale w takim razie gdzie u mnie może tkwić błąd? Jak wspomniałem "dwójce" nie było żadnych problemów......


(system) #4

Dlatego ja też nie rozumiem skąd ten problem. Niestety, nic nie przychodzi mi do głowy, chociaż nie wykluczone, że menu kontekstowe zostało zablokowane jakimś innym programem. Celowo, przed chwilą, włączyłem i wyłączyłem pozycje kontekstowe w swoich ustawieniach Glary. Na Windows'ie 7 działa wszystko bez zarzutu, czyli pojawiają się i dają usuwać poszczególne pozycje.


(Jack60) #5

@ Poraj czytałem Twoją recenzję (http://www.dobreprogramy.pl/Glary-Utili ... 13276.html) pod programem i wydaje się,że przyczyna leży właśnie w nadinstalowaniu ,jak to określiłeś "na kupę". Przeinstaluję program i zobaczę czy to coś dało. :slight_smile:

-- Dodane 24.07.2013 (Śr) 10:22 --

Niestety,przeinstalowałem program i nic to nie zmieniło-jestem w punkcie wyjścia.