GlassBox działa tylko na podstronach


(Derelion) #1

Witam serdecznie

Chciałbym poprosić Was o pomoc. A mianowicie aktualnie prowadzę ten serwis: http://portal.clublca.pl/ i zaimplementowałem w jego kodzie ten skrypt: http://www.glassbox-js.com/

Aczkolwiek po dodaniu kodu wywołującego skrypt działa on tylko na podstronach (efekt można zobaczyć tutaj): http://portal.clublca.pl/lokale/

Niestety jak chcę go aktywować już na samej stronie głównej: http://portal.clublca.pl/ to niestety nie działa tylko po prostu wyświetla u góry strony tekst jaki powinien wyświetlić się za pomocą GlassBox.

Czy ktoś może mi pomóc lub naprowadzić gdzie może tkwić przyczyna? Może jakaś inna biblioteka JS ma z nim konflikt? Zapraszam do źródła mojej strony.

PS. Zaimplementowałem go ponownie ale niestety nie zadziałało.


(MaXDemage) #2

Z tego co widzę to na stronie głównej brakuje elementu z klasą "glassbox", który jest na podstronach i zawiera informację mającą pojawić się w owym glassboxie. (U Ciebie z tego co widzę to h3 z id myBox)

Zobacz czy to aby na pewno to i daj znać, Jeśli nie zadziała poszukamy dalej :wink:


(Derelion) #3

Akurat tego tam nie ma bo tego nie dodałem bo nie chcę psuć wyglądu strony głównej witryny :wink: Ale na potrzeby rozwiązania problemu dodam tekst "test systemu".

Niestety dalej nie działa.


(MaXDemage) #4

Hmm, z tego co widzę jest masa błędów w JS na stronie głównej - głównie prototype (i ligthbox).

Przypuszczam, że któreś pluginy generują dziwności.

Moje propozycja to wyłączenie wszystkich pluginów poza glassboxem i sprawdzenie czy wtedy wszystko działa. A potem metoda prób i błędów. :smiley:

A potem będziemy dalej kombinować.

Ps. Wybacz, że tak mało info, ale akurat się spieszę ;p