Globetrotter i LAN jednocześnie, czy to możliwe?

Witam wszystkich, jestem nowy i przyznam szczerze, że jeśli był już taki temat to nie udało mi się go znaleźć.

Mam laptopa z kartą Globetrotter Mobility Manager. W pracy łączę się przez LAN. Jest oczywiście możliwość uruchomienia GTMM (Globetrotter Mobility Manager) przy podłączonym LAN-ie, ale w takiej sytuacji przestaje mi działać Microsoft Outlook, który jest moim programem do służbowej poczty. Ponieważ przy połączeniu przez LAN jestem za firmowym firewall-em nie mogę korzystać np. poczty poza firmą. Prosiłem o pomoc moich adminków, ale niestety twierdzą, że takie rozwiązanie nie jest możliwe, żeby część oprogramowania korzystała z połączenia sieciowego LAN, a cześć z GTMM. Chciałbym móc korzystać z tego w sposób następujący:

Microsoft Outlook - połączenie LAN

GG, Thunderbird - połaczenie GTMM

Pytanie, czy jest taka możliwość?

System:

Windows XP Prof

nie możesz równocześnie korzystać z dwóch aktywnych połączeń do sieci. Możesz być podłączony tylko jednym połączeniem, ale możesz być podłączony do 2 różnych sieci :slight_smile: ale to zależy już od uprawnienień które masz nadane przez adminą sieci i domeny firmowej

No to mnie nie pocieszyłeś :frowning: A ja myślałem, że ściemniają, te moje adminy … …

co do uprawnień to na swoim kompie jestem administratorem, ale jak widać to za mało,

cóż dzięki za poradę. :cry: