Glofiish M800 - wasze opinie

http://www.allegro.pl/item678812275_glofiish_m800_zestaw_samochodowy_fv_gw_sklep_elk.html

Potrzebuję urządzenia z systemem Windows Mobile, wyposażonego w GPS, WIFI, Bluetooth, z funkcją telefonu komórkowego.

Czy urządzenie z linku powyżej jest warte uwagi?

Jak sprawuje się na nim automapa i inne aplikacje?

Czy klawiatura QWERTY jest przydatna? Czy jest wygodna w obsłudze?

Proszę również o wasze propozycje z allegro(Palmptop lub telefon - nowy, do 1000 zł, z wyżej wymienionymi funkcjami)

Z góry dziękuję za odpowiedzi :lol:

Moim zdaniem ma za mało RAM-u (zaledwie 64 MB), co nie wrózy dobrze - może cżesto brakować pamięci. Lepiej poszukać czego z minimum 128 MB.

Witam :slight_smile:

Zgadzam się z Pablo55, problem większości etenów to marne parametry i za mało pamięci. Posiadałem kiedyś ETEN’a X500+ ale pozbyłem się go prędko z tego względu że strasznie mulasto i wolno chodził, Automapa jak się szybko jechało to nie nadążała, krótko mówiąc bardzo denerwowało mnie to wolne działanie na każdym kroku. Z M800 miałem krótką przygodę ale znajomy który go posiada jest równie rozczarowany szybkością działania. Specyficzne jest to że jak uruchomisz kilka aplikacji to często wyskakuje komunikat o braku pamięci. Moim zdaniem warto trochę dołożyć i kupić coś porządnego.

pozdrawiam

Podobnie jak koledzy odradzam etena niestety nie jest to sprzet cieszacy sie dobra opinia.

Jezeli bylbys zainteresowany samym pda bez gsm to pelecalbym HP iPAQ 214 + odbiornik gps na bt

Ze sprzetu majacego wszystko w sobie zaproponuje Kaisera Inne propozycje ze stajni htc - moim zdaniem juz cukierkowe z duza iloscia bajerow: TouchHD niezla cena tego sprzetu nawet jak na uzywany, Touch PRO jednym slowem diamond z klawiatura, no i na sam koniec oklepany znajomy Diamond.

Jezeli ma byc to sprzet tylko do nawigacji to pomysl o samym urzadzeniu do nawigowania - po odblokowaniu win CE instalujesz na nim co tylko zechcesz. Co do klawiatury sprzetowej - sprawdza sie przy duzej ilosci pisani i na przyklad przy obsludze komunikatorow internetowych. Jestem osobnikem ktory w wiekszosci czasu dziabie rysikiem po klawiaturze ekranowej ale do GG korzystam juz z klawiatury sprzetowej z uwagi na to ze sie szybciej pisze.