Głoniki komputerowe + Wieża - Jak podłączyĆ...?

Witam. Mój problem polega na podłączeniu głoŚników komputerowych: Logitech 2.1 S-220 OEM Black i mini wieży (z głoŚnikami oczywiŚcie): Samsung MAX-J530. Bardzo proszę o pomoc ponieważ chciałbym połączyĆ te dwa wyżej wymienione sprzęty i następnie podłączyĆ je do komputera. Obydwa urządzenia mają “niezłą” moc i dlatego chciałbym wykorzystaĆ ich obu pulny potencjał. Pragnąłbym zaznaczyĆ, że mogę podłączyĆ na ten moment samą wieżę (ponieważ posiadam do niej kabel z wejŚciem Jack) i głoŚniki Logitech również, lecz nie wiem jak je połączyĆ…

Nie krzycz, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

Nie rozumiem Twojego pytania, skoro podłączyłeś to jak nie wiesz jak to podłączyć?

Nie ma sensu i możliwości łączyć głośników i miniwieży.

Jak się domyślam wieża ma AUX, czyli potrzebujesz przewodu 2x RCA -> Jack 3,5mm Stereo.

A głośniki mają swój przewód zakończony także Jackiem.

Przydało by się także jeszcze wiedzieć jaką masz kartę dźwiękową. Jeżeli masz standardową, zintegrowaną to pewnie posiadasz 3 gniazda - zielone(front), niebieskie(liniowe) i różowe (mikrofon). Jeżeli tak właśnie jest to głośniki wepnij do zielonego, a wieżę do niebieskiego i ustaw w ustawieniach karty, że masz podłączone 4 Głośniki (4CH).

Możesz też skorzystać z rozdzielacza sygnału, który umożliwia podłączenie dwóch urządzeń na 3.5mm równolegle.

Osobiście mam kartę Realteka zintegrowaną HD, mam podłączone pod zielone głośniki T3100, natomiast pod czarne mam AUX z wieży Hi-Fi, oraz ustawione, że głośniki w czarnym slocie są tylnymi co w rzeczywistości jest tak ułożone w pokoju, i daje to dość fajny efekt. Nie potrzeba utworów mp3 z specjalną jakością dźwięku, bo i tak super słychać. Jeśli chodzi o gry/filmy jest bardzo fajnie, w muzyce głęboki bass i czyste wysokie tony.

Więc sumując, wszystko zależy od Twojej karty dźwiękowej i jej możliwości.

Dokładnie, rozdzielacz sygnału (taki też jest do odtwarzacza MP3, żeby słuchać na 2 pary słuchawek) można podpiąć do tylnego wyjścia w komputerze a do rozdzielacza głośniki i wieżę. Problem rozwiązany - Temat zamknięty…

Nie mogłeś napisać, że masz tylko jedno gniazdo wolne i potrzebujesz dwójnika/rozgałęźnika? ;/