Głos nie jest taki jaki powinien


(Krzychuu20) #1

Mam pewien problem z głośnikami :confused: kupiłem głośniki firmy Labtec (5 głośników + subwoofer) plus płyta. Zainstalowałem to co było na płycie i zacząłem podłączać każdy głośnik pod suvwoofer (do koloru czerwony z czerwonym itp) podłączyłem i miałem jeszcze trzy kable łączące subwoofer z komputerem :slight_smile: podłączyłem każdy kabelek pod kolor(czyli zielony kabelek do zielonego wejścia w subooferze i do wejścia w komputer) i takich kabelków jest 3 zielony, pomarańczowy i czarny. podłączyłem wszystko pod kolor i grają tylko 2 głośniki :confused: włączam program jakiś tam z płyty :slight_smile: nazywa się C-Media Multi-Channel Audio Demo i tam grają wszystkie głośniki :confused: a jak włączam muzykę np; w winampie to grają dwa :confused: dlaczego tak jest? proszę o pomoc jak to zrobić :slight_smile:

Kartę dźwiękową mam C-Media PCI Audio Device

Zestaw głośnikowy mam taki: http://labtec.active.pl/product_info.ph ... 984b8ec2d6


(Omega301) #2

ustaw z 2.1 na 5.1


(Kaka') #3

Qqqqqq proszę popraw tytuł tematu na mówiący konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby, temat poleci do kosza.


(Krzychuu20) #4

ustawiłem i nic :confused:


(neo10) #5

Z winampa idzie dżwięk stereo także będą grać tylko dwa głośniki ;]


(wacek) #6

I to jest właśnie prawidłowe zachowanie :slight_smile:

Przecież mp3 nie jest w 5.1 tylko w stereo (czyli 2)


(neo10) #7

Musiałbyś mieć kartę dżwiękową która obsługuje dolby pro logic 2 który zamienia dżwięk stereo na 5.1 czy jakoś tak..


(wacek) #8

Niekoniecznie

Wystarczy w ustawieniach zmienić na profil film (lub jakoś podobnie) i będą grały wszystkie głośniki (ale to nie będzie 5.1)