Głos sam się przycisz i podgłaśnia

Witam

Na wstępie chciałem powiedzieć że nie wiem czy rozpocząłem temat w dobrym dziale.

Posiadam Laptopa Lenovo g550 z Windows 7 Professional 64 bit i od pewnego czasu mam problem z dźwiękiem ponieważ gdy słucham muzyki np na youtubie dźwięk sam mi się przycisza a po chwili robi się głośny. Nie wiem co może być tego przyczyna zainstalowałem od nowa sterowniki ale problem nie zniknął .

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Witam. Problem o którym piszesz znajduje się tam…Start - Panel Sterowania - Dźwięk - i zakładka …Komunikacja. Pozdrawiam

Witam

Głos przycisza mi się nawet jeśli nie używam skype ani tego typu programów. Dla świętego spokoju zmieniłem w ustawieniach aby gdy wrykryje program do komunikacji nie ściszał sam dźwięku i zobaczymy czy to pomoże.

Pozdrawiam

Możliwe że będzie to mało pomocne, ale czy nie masz przypadkiem zainstalowanego dodatkowego oprogramowania do kontroli audio (W panelu sterowania należy szukać tego typu dodatków, przeważnie mają w nazwie “audio”, np. “Realtek HD Audio” lub podobne).

PS. Jakiś czas temu popełniłem kompleksową konfigurację tego modelu lapka, był bez systemu (ciotka sobie zafundowała pierwszy w swoim życiu komputer ;)) i nie spotkałem się z takim problemem, jedyną podobną sprawą była automatyczna korekcja głośności w samym Skype (w ustawieniach audio komunikatora należy odznaczyć pewną opcję). Jeżeli zakupiłeś go z już zainstalowanym systemem, możliwe że producent dorzucił jakieś specjalne bonusy.

Komputer zakupiłem bez oprogramowania , ponieważ miałem swój własny system zainstalowałem wszystko tak jak trzeba a sterowniki ściągnąłem ze strony lenovo . Sterownikiem do audio jest program Smart Audio.

MAM TEN SAM PROBLEM NA DELLU Q17R. ZROBIŁEM FORMATA ZAINSTALOWAŁEM NAJNOWSZY STEROWNIK REALTEKA I MI SIE SAM NAWET NA YT PRZYCISZA I PODGŁASNIA NIE DO ZERA ALE WKURZA MNIE JUŻ TO:( PROSZĘ O POMOC SZUKAM CAŁY CZAS, JAK ZNAJDE TO SPOSÓB TO WSTAWIĘ:)

Ja postąpiłem tak jak radził MarianW.

Mi nie pomogło przestawianie w zakładce ‘‘komunikacja’’ dalej to samo;/

po zainstalowaniu volumebooster zaczal sie ten problem w moim laptopie. takze u mnie 100 % porada MANKA skuteczna