Głos w trakcie muzyki

Hej, nie wiem jak to dokładnie określić i pewnie dlatego mi ciężko znaleźć to czego szukam… mianowicie poszukuję programu czy coś do zrobienie takiego jakby głosu co będę mógł puścić w trakcie nagrywania utworów (tak jak to jest załóżmy Energy Mix czy coś) i na prawdę nie mogę znaleźć tego… Jeśli ktoś nie bardzo rozumie o co mi chodzi to pytać :slight_smile:

W tych miksach brzmi mi to na częściowo obróbkę miksu po nagraniu (doklejenie np. reklamy klubu jak to ma miejsce w Energy mixach), częściowo facet gadał w studio (mikrofon podłączony do miksera, włączona funkcja TalkOver i to wszystko się nagrywa).

Zależy co Ty masz zamiar zrobić. Jeżeli chcesz to robić na żywo to po prostu podczas nagrywania utworu musiałbyś odtwarzać konkretne sample w np. VirtualDJ, Traktorze lub jakimś innym sofcie no chyba że masz normalną konsolę DJ.

Możesz też dodać to już po nagraniu w najprostszym edytorze jak np. Audacity.

wiesz troche  coś innego mi chodzi… Po 1sze tak żeby sprostować to używam vDJ, a po 2gie nagrywam (nie prowadzę trans. live)

a tak wracając do tego co napisałeś to mi nie chodzi o mój głos w trakcie nagrywania mixu tylko chodzi mi żebym miał zapisany któtki plik powiedzmy mp3 i tylko głos że tak określę narratora jakiegoś i mi mówi AndoyMix i kiedy chcę to klikam sobie i mi ten głos w trakcie sie “odpala” mam nadzieję że zrozumiałeś :slight_smile:

No to tak jak mówię, vDJ ma w sobie sampler, tam ładujesz sobie swojego sampla z nagraniem narratora, klikasz i on się odtwarza. Sampler jest w zakładce obok tej, która służy do nagrywania w VDJ. W samplerze pod przyciskiem play jest mała kropka, którą naciskasz, wybierasz opcję Load i tam możesz załadować plik z nagraniem. Potem tylko Play i on się odtwarza, będzie się też normalnie nagrywał.

Quick-tip: sample można odtwarzać klawiszami F1-F12.

nie rozumiesz… potrzebny mi program DO ZROBIENIA tego głosu a nie Ty mi tłumaczysz jak mam włączyć to mp3 (PS nie chce raczej swojego tylko takiego jakby narratora)

Ohh, sorka… Dopiero teraz Cię zrozumiałem.

Wiesz. Musisz przede wszystkim mieć nagrany głos narratora. Żaden program, żaden syntezator mowy nie zasymuluje Ci głosu narratora, więc innej opcji niż nagranie mikrofonem prawdziwego narratora po prostu nie ma.

Dalej po prostu dodanie jakichś sampli z efektami dźwiękowymi (jest tego cała masa) i tyle. Program w którym zrobisz taką obróbkę już Ci podałem wcześniej i on wystarczy w zupełności.

Jeżeli nie masz warunków lub czegokolwiek innego do zrobienia takiego nagrania, to w necie są osoby, które zajmują się np. robieniem intro dla DJ, takie osoby wiedzą co i jak.

 

Mam nadzieję, że teraz jest to odpowiedź na Twoje pytanie.

ale mi nie potrzebne intro mi potrzebne jedynie “AndoyMix” :slight_smile: i jak mi będzie trzeba ja sobi w trakcie nutki “odpalę”