Glosniczek systemowy again

Jakis czas temu juz o tym pisalem- podczas wlaczania gier i w trakcie gry z jednostki centralnej wydobywa sie dzwiek z glosniczka systemowego. Powtarza sie on co chwile co bywa bardzo irytujace. Glosniczek odlaczylem lecz teraz dochodzi znowu jakis dzwiek tyle ze jakby stlumiony. Caly czas jest to samo. Mimo ze glosniczek odlaczony to teraz z innego miejsca jest to samo tylko ze przytlumione. Help.

Panel sterowania >>> Narzędzia administracyjne>>> Podgląd zdarzeń.

Coś sie tam zapisało ???

używasz klawiszy ctrl shift lub alt? prawdopodobnie masz włączone klawisze trwałe. ja też z tym walczyłem

panel sterowania>> opcje ułatwień dostepu>> klawisze trwałe

wyłączasz to lub w ustawieniach odptaszasz wydawaj dzwięk gdy zostanie wciśnięty klawisz modyfikujący

zobacz czy pomoże. u mnie pomogło :wink:

Panel Sterowania>>>Dźwięki i urządzenia audio>>>zaawansowane>>>spróbuj zaznaczyć to:

Screen

Pisze o rekordach bledow w aplikacji systemie i zabezpieczeniach.

A co do tego skrina Damiana, to niestety nie mam takiej funkcji jak ten speaker :confused:

sprawdz dokladnie sprzet, zwlaszcza ram, grafe i zasilacz!

A jezeli to bedzie cos z tego to czy jest mozliwosc wylaczenia tego dzwieku? Bo jakos nie bardzo mi sie kwapi do wymieniania zasilacza (ram w porzadku, grafa tez- wiec zostaje chyba tylko zasilacz). Many, many , many :wink:

no wiesz, lepiej jest uzbierać i wymienić zasilacz czym prędzej, a nie pół kompa, bo jak pada zasilacz, to czesto cągnie za sobą proca, płyte i hdd :slight_smile:

rozbierz kompa na elementy, przeczyść, dopieść, doszlifuj ściereczka by grama kurzu na nim nie było i poskładaj, zasilacz też rozkręć, naoliw wiatrak, przedmuchaj (nie napluj) i nóż wideleć mu sie odwidzi piszczenie :slight_smile:

ok dzieki za pomoc :wink: