Głośnik bluetooth do 150 zł

Jaki polecacie głośnik bluetooth do 150 zł? Najlepiej z radiem FM

Co o tym sadzicie głośniku:
https://allegro.pl/oferta/mocny-glosnik-mobilny-bezprzewodowy-bluetooth-bass-14195664222

jest jakiś lepszy cenowo od niego? @krystian3w

Wygląda na podróbkę JBL.

Tak, to jest podróba
@dexter169 Nie kupuj tego, bo to chińska podróba jakaś. Zainwestuj w np.:

  • Tronsmart’a;
  • JBL właśnie, tylko, to drogie;
  • Fresh N’ Rebel;
  • Sony.

@blumberplumber @krystian3w który wybrać do 150 zł?

A do czego ma służyć głośnik? Jeśli ma być do zabierania w kieszeń, plecak i korzystania poza domem, to w tej cenie kupisz JBL GO 3 . Długo działa na jednym ładowaniu, ma troszkę basu (jak na te gabaryty jest naprawdę ok.), brzmi dosyć czysto, nie zrywa połączeń i kilka lat wytrzyma.

Jeśli chcesz coś, przy czym można zrobić małą imprezę, zapoluj na Logitech MegaBoom z drugiej ręki, w zasadzie wszystkie oferują trochę niskich tonów, grają umiarkowanie czysto, trzymają dosyć długo na akumulatorku i nie sprawiają problemów z połączeniem. Wykonanie pozwoli się cieszyć urządzeniem kilka lat.

Jeśli natomiast to ma być do domu, kup kolumienki z BT zasilane z gniazdka. Wtedy w zamian za oszczędności na akumulatorach, będą z pewnością oferowały lepszą jakość dźwięku.

Jeśli chodzi o jakość produktów firm z podanego, przez ciebie linku, cóż, to jest szmelc, coś w rodzaju telewizor Manta, zasilacz Tracer i podobnych nieszczęśliwych urządzeń, których głównym zastosowaniem jest zasilanie wysypisk śmieci.

@wasabi1084 po prostu do domu, niektóre filmy są tak ciche na laptopoie ze nic nie słychać

Jeśli zależy ci na tym, aby w filmach było trochę basu, żeby mieć namiastkę sceny dźwiękowej, i masz możliwość postawienia kolumienek gdzieś z przodu (bas gdziekolwiek), to do filmów, muzyki z rytmami dance, pop, w tej cenie powinny sprawdzić się kolumienki aktywne Edifier M201BT. Oferują lepszą jakość i wyższy poziom nagłośnienia, niż wszystkie wymienione wyżej, w tych cenach. Nie jest to model jakiś wybitny, ale oferuje akceptowalne parametry za te pieniądze i posiada BT. Odrobinę przekracza pułap cenowy, ale zapewniam, że jest to uzasadnione i lepiej tego jednego „kebsa” czy burgera odżałować.

@wasabi1084 jeszcze jakiś jest dobry tak do 200?

Głośniki firmy Soundcore (Anker) też są spoko.
Ten poniżej ma 12W i mieści się w Twoim budżecie.
Nie jest tak mocno basowy jak JBL, ale gra donośnie i czysto.

https://allegro.pl/oferta/anker-soundcore-2-glosnik-bluetooth-ipx7-bas-12898178060

Mam ich słuchawki (Liberty 4), głośnik BT (Motion X600) i miałem też okazję potestować inne ich produkty na tegorocznej IFA w Berlinie.