Głośnik bluetooth - problem z połączeniem

Faktycznie bardzo dziwna sytuacja. A nie masz możliwości przetestować działania z innym głośnikiem BT?

Bardzo dziwna, bo niby jest kompatybilność wsteczna… albo że Windows, też miewa takie problemy. Bo ja miałem takie cyrki (łączenie, rozłączanie, brak wyszukiwania) ale na Linuxie, choć głównie z tego względu, że mój moduł BT miał słabe wsparcie (na Windowsie działał dobrze). Wymieniłem na inny i problem zniknął.

Generalnie tak, ale w praktyce bardzo rzadko działo to tak, jak należy. Głośnik ma w specyfikacji informację o BT w wersji co najmniej 4.1, więc nie dziwne, że nie chce działać poprawnie na 4.0.

Ten sam problem wystepuje w glosniku JBL GO, KTORY KIEDYS LACZYL SIE BEZ PROBLEMU Z TYM SAMYM LAPTOPEM, dam Wam znac jak przyjdzie ten adspter, bo juz nie mam pomyslow co moze byc nie tak, przez aplikacje bluesolei glosnik dziala bez zarzutu, ale wersja trial pozwala tylko na 2mb przesylu dsnych, a potem rozlacza, to chyba pierwszy problem z ktorym sobie nie poradze , mysle,ze problem jest jakis blachy,ale gdzie go szukac to juz nie mam pojecia…

Witam.
Kupiłem ten doongle V5.0 i działa choć w ustawieniach sprzętu napisane jest 4.0, w każdym bądź razie działa , łączy bez problemu i jakość jest normalna , nie wiem czy to dzięki temu adapterowi czy w sumie samemu oprogramowaniu dołączonemu do niego , w każdym bądź razie nic już nie będę sprawdzał , bo działa , dzięki ludzie za pomoc ,można zamknąć.78544816_1299788073542814_2651410009061064704_n

A zobacz, jak wykrywa go menadżer urządzeń, dokładnie tak samo, jak już sprawdzałeś.

Tylko coś takiego , BT systemowy mam wyłączony

Oki, rozumiem. Urządzenie nie ma dodatkowych sterowników, więc nie widać dodatkowych zakładek w menadżerze. Choć widać, że adapter przedstawia się jako BT w wersji 4.0. Jakkolwiek, dobrze, że w końcu działa poprawnie.