Głośnik Bluetooth z pilotem


#1

Poszukuje nie drogiego bezprzewodowego głośnika z pilotem, oczewiście o rozsądnej jakości brzmienia, a nie buczek z pilotem :slight_smile:

Cena powiedzmy 300-500 zł jeśli będzie :slight_smile:


(skrzek) #2

a co chcesz robić tym pilotem?
streamując z telefonu - bo do tego są te głośniki, zarówno utwory, jak i głośność zmieniasz telefonem. Choć z tym drugim jest różnie, bo nieraz ma regulację zarówno w głośniku, jak i w telefonie i nie są one tożsame.


#3

Znajoma chce do laptopa taki, a nie do smartfona, którego nie ma i nie lubi. Ja kiedyś kupiłem rodzicom JBL boots, soundbar i on jest z pilocikiem i są zadowoleni bo głośnik stoi na parapecie, chca na nim grac włączają pilotem, podgłaśniają, ale to było dawno i chyba tego już nie dorwie się nigdzie.


(Nameziss) #4

Do lapka to Edifier 2.0 R1600TIII

Test https://www.purepc.pl/audio_foto_video/test_glosnikow_edifier_r1600tiii_spotkanie_z_legenda


#5

Nie bo to dla starszej pani, profesor byłej i na pewno takiego sobie nie pierdyknie w salonie na stole. Istnieje następcaJBL Boost+ ?


(sekus91) #6

bardzo fajnym wyborem byłby JBL charge 3 https://www.sferis.pl/glosnik-10-jbl-charge-3-6925281914195-niebieski-p473893. Co prawda nie ma pilota, ale brzmienie ma bardzo dobre jak na taki głośnik bezprzewodowy. Wodoszczelny, w razie zatopienia pływa na wodzie.