Głośnik do telefonu z Creative Inspire T3100

Witam. Od razu proszę o wyrozumiałość, bo w temacie elektroniki jestem mało ogarnięty. Więc mój problem jest taki: Posiadam głośniki Creative Inspire T3100, które nie działają. Prawdopodobnie to zasilacz nie działa, ale nie w tym problem. Chciałbym podłączyć jeden głośnik z subwoofera do telefonu bez żadnego obudowania ani nic, po prostu ma grać. Po podłączeniu go do telefonu bez żadnego zasilania strasznie cicho gra, więc chciałbym podłączyć do niego jakąś baterie i tu jest problem. :frowning: Nie wiem jak! Więc pytanie brzmi: Jaką baterie użyć i do czego ją podłączyć. Proszę o szybką i jasną odpowiedź, bo jak już wspominałem nie znam się na tym. :smiley:

Niestety tak łatwo nie rozwiążesz problemu. Musisz ogarnąć jakoś wzmacniacz, a o ile mi wiadomo nie ma takiego wzmaka o niskim napięciu z telefonu, który zwiększy moc wyjściową :wink:

To co mogę zrobić? Mam jeszcze wszystko od tych glośników.

Takie cuda to tylko w dawnej Erze. Poziom sygnału z komórki nie jest w stanie poprawnie wysterować nawet najlichszego subwoofera. Tylko i wyłącznie wzmacniacz zewnętrzny .

Aha. No to lipa. Dzięki. :-o