Głośnik nie działa

Słuchałem muzyki i w pewnym momencie prawy głośnik przestał działać (lewy jest ok). Mam całkiem nowe głośniki creativa, muzyki nie słuchałem zbyt głosno także raczej nie powinien się spalić, więc co to może być? :frowning:

Sprawdź kable, wtyczki w kompie i w głośnikach. Wejdź w regulacje głośności i sprawdź czy nie jest suwak przestawiony na lewą stronę (w głośności głównej, lub sama głośność i na górze jest suwak).

całkowicie nie działa, morze przewód nie łączy po sprawdzaj przewody :wink: :wink:

wszystkie kable sprawdzałem, odłączyłem wszystko i podłączyłem na nowo, opcje dźwięku też ok, a głośnik ciągle nie działa. myślę, że to albo karta dźwiękowa albo się spalił?

Jakie to są głośniki?? Czy ten, który nie działa to front, rear(przedni, tylny)??

yy to są creativy Gigaworks t20, 2.0, główny głośnik nie działa a drugi jest ok

mało prawdo podobne żeby głośnik cicho grając się spalił :o :o

Jak masz jakiś odtwarzacz przenośny(MP3, MP4, iPod itp…) to na nim sprawdź, czy działają wszystkie.

nie wiem czy się spalił, w każdym razie jeśli głośnik ma się spalić grając na pół regulatora to coś jest nie tak

sprawdź jakimś zewnętrznym urządzeniem np. empetrujką :wink:

Sprawdź podpinając do innego kompa albo radia, magnetofonu ect.

Jak masz na gwarancji, a po sprawdzeniu dalej nie działa to oddaj do sklepu/serwisu na gwarancje.

Głośnik nie musiał się wcale spalić …czasem się zdarza że w środku jakiś przewód był niestarannie podpięty i się rozłączył …albo gdzieś puścił lut.

Mój kolega ma zestaw Creativa 5.1 i przestala mu grać prawa strona okazało się że to nie głosniki a karta dźwiękowa padła dokładnie jakiś sound blaster

z mp3 też tylko jeden głośnik działa :frowning:

czyli to nic z kompem tylko z głośnikami, jeśli masz gwarancje to idź i powiedz żeby ci dali nowe

nie ma sensu sie bawić, jeszcze stracisz gwarancje, idź do serwisu :slight_smile:

Też jestem tego zdania co gruchacz. Teraz bez sensu jest sie bawić w naprawe, jak możesz je na gware oddać.

Tak jak już kiedyś pisałem nie działa mi prawy głośnik w zestawie Creative gigaworks t20. Właśnie sprawdziłem dźwięk słuchawkami kolegi i podpinając słuchawki do wejścia w komputerze mam dźwięk z obu stron, natomiast podpinając słuchawki do wejścia słuchawek wbudowanym w głośniku słyszę tylko lewą stronę (tak jak głośniki). Co to oznacza?

xqwzts, nie twórz kolejnych wątków, tylko kontynuuj w tym temacie.

Mi się wydaje, że coś z wzmacniaczem w głośnikach sie stało, lub kabelek jakiś się odlutował. Oddaj je na gware.

dawno bym to zrobił… jakbym paragon miał :oops: