Głośnik wydaje buczący dźwięk 3x SOLVED

/EDIT Okazało się że internety miały rację i winę ponosiły kości RAM które źle włożyłem. Nie zdawałem sobie sprawy z tego jak głęboko one powinny siedzieć.
Jeśli zły dział to przepraszam.
Kupiłem nowego pc-eta. [I sam złożyłem]
Niestety ekran jakby nic a głośniczek który był wraz z obudową wydaje 3 razy 1 sekundowy dźwięk. Chodzi oczywiście o głośniczek podłączony do karty głównej.

Po odłączeniu obydwu kości RAM i wyjęciu baterii na chwilę głośnik dalej piszczy. Zakładam w takim razie że to nie sloty DDR4, tylko coś innego.
Podłączony ekran nie wykrywa sygnału. Klawiatura/mysz nie podświetla się czy to w dokach USB/USB3 na głównej czy to USB 3.2 Gen1 na froncie.
Skoro na forum nie ma informatyków to pójdę do serwisu.
Jedynie odkryłem to że dźwięk ten występuje dopiero po podłączeniu zasilania do procka. Czyli jest problem z CPU. Po odłączeniu ATX 8 pin do karty głównej, komputer wyłącza się i włącza ponownie po 5 sekundach. Ale tak chyba powinno być.
Możliwości:
A Coś jest nie tak z socketem 1151 lub ogólnie z płytą główną
B Procesor i5-9600K nie działa poprawnie
C Zasilacz coś odwala i zasilanie CPU jest nie poprawne
D Coś jest nie tak z Chipsetem Intel B365 [Chociaż ten proc dla chipsetu serii B300 został stworzony to dlaczego z nowszym miałby nie działać]

Pozdrawiam i dziękuję.
[Chieftec GPB-450S
157,76 zł
[Intel Core i5-9600K
899 zł
[ASRock B365M PRO4
359 zł
[Adata XPG Spectrix S40G M.2 NVMe PCIe 512GB
329 zł
[SilentiumPC Armis AR6
169 zł
[Patriot Signature Premium 32GB [2x16GB 2666MHz DDR4 CL19 DIMM]
499 zł
[SilentiumPC Navis RGB 240
329 zł

Internety podpowiadają, że coś jest nie tak z pamięcią RAM.

Sprawdź z jedną kością.

Mam nadzieje że grzebiesz przy wyłączonym kompie…

Świeci gdzieś mała czerwona dioda koło któregoś komponentu wtedy wiadomo że coś z tym komponentem nie tak lub czytać kod error code z płyty głównej.

Ej czy powinienem podłączyć jeszcze gdzieś zasilanie oprócz ATX8 CPU i ATX 24 ?
Ale będzie beka jak gdzieś nie podłączyłem zasilania.
/EDIT Jedynie chłodzenie AIO i SSD M.2 świeci się. [A i jeszcze Przycisk na froncie wraz z diodą power] Nie wiem, nic nie pomaga odłączałem wszystkie przewody jak i ssd M.2. Złącza HDMI/usb nie działają.

Zobacz sobie na yt filmików jest masa jak prawidłowo złożyć komputer krok po kroku.

Obejrzałem takich filmów setki. I dalej nie widzę problemu. Spróbuję zdemontować AIO a potem procesor.

Gdzie ci czerwone ledy od błędów świecą na płycie głównej a nie mów mi czy świeci guzik zasilania omg…

Nie świecą mi diody na głównej. Nie wiem czy takowe nawet istnieją. Sam dysk Adata już świeci pełną tęczą a przecież jest bezpośrednio do głównej przez port M.2 i przykręcony śrubką. Przycisk Power jak i Dioda led power świecą bez problemu. Navis RGB miga na biało.

Skoro nie ma tego dźwięku po odcięciu zasilania CPU to są tylko 4 możliwości:
A Coś jest nie tak z socketem 1151 lub ogólnie z płytą główną
B Procesor i5-9600K nie działa poprawnie
C Zasilacz coś odwala i zasilanie CPU jest nie poprawne
D Coś jest nie tak z Chipsetem Intel B365 [Chociaż ten proc dla chipsetu serii B300 został stworzony to dlaczego z nowszym miałby nie działać]

Kości RAM były źle włożone i stąd cały ten problem.
Nie pomogliście mi.

RAM mówisz? Tym bardziej ciekawi mnie Twoja reakcja na mój post:

Screenshot_20201020_154312

A czego sie spodziewasz po tych daunach co dają dopski PL na polskim forum jak już na zagranicznych to jest i tak siara…

Bo sprawdzałem to rozwiązanie ??? Tak naprawdę nie wiem jak to możliwe że był źle włożony bo wciskałem na siłę. Być może za mało pary mam…