Głośniki 2.0 do ~60zł?

Czy znajdą się jakieś sensowne głośniki 2.0 do około 60zł ?

Nie musi być mega basu, ale też aby dźwięk był lepszy niż ten wydawany przez laptopa.

Łap:

Nawet niby-drewno! :slight_smile: Tylko może być dla Ciebie problemem, że zasilane przez USB, także potrzebne wolne gniazdo. W moim przypadku to byłby plus - zawsze to kabelek mniej, i nie potrzebny kontakt. :slight_smile:
Ze względu na markę chyba wybrałbym Microlab, zamiast powyżej poleconych Creative.

1 polubienie

Nie będzie lepszy, będzie tragiczny nadal!

Poniżej 250zł to aż szkoda kupować głośniki
Creative 2.0 GIGAWORKS T20 II
Microlab Solo 6C
Edifier Studio R1600 TIII

O dejm…czyli moje Microlab B77 to tez są na nic? ;( A maszyny, które można nazwać “samochodami” zaczynają się od Passata i takie Polo, Fiesta, 206 czy Mini to podsamochody?

Dzięki za propozycje, ale przeczytaj jeszcze raz temat i pierwszy post.
Dziękuje, ale ciut za drogie :]

Czemu tego użytkownika (FXJ) ktoś wreszcie nie zbanuje? W co drugim temacie święcie obwieszcza, że zakładany budżet jest za mały, po czym znajduje się kilku lub kilkunastu, którzy udowadniają, że jego słowa nie mają pokrycia z rzeczywistością.
Przecież ten gość powoduje, że to forum pikuje!

Osobiście polecam Głośniki komputerowe Microlab B56 (B56)
budżetowo spełniają oczekiwania, a jakość dźwięku odczuwalnie lepsza od wbudowanych w laptop.

1 polubienie

Płytki ten dźwięk i bez wyrazu.

R1280DB np. miałem i mogę powiedzieć że totalnie ssą i pod każdym względem gorsze do poprzedników.
R1700 osobiście kupiłem używane (pół roku wg dowodu zakupu z amazonu) od chłopaka który wracał z UK.

R1600T III za to mógłbyś bez BT spokojnie poszukać. Bo 60zł to szkoda wydać na coś z czego i tak nie będziesz zadowolony.

że jego słowa nie mają pokrycia z rzeczywistością

No proszę cię, nie nazywaj tego głośnikami, nawet R1700 to taka średnia klasa i nie dorównują brzmieniem żadnym małym kolumnom frontowym czy kolumnom podłogowym.

Tyle, że nie każdy jak idzie do WC to leci mu złoto z…

Ktoś ma jeszcze jakieś propozycje zgodne z tematem ?

Przecież napisałem że sam kupiłem używane od chłopaka który je wystawił na mojej grupie giełda komputerowa na FB.

Ktoś ma jeszcze jakieś propozycje zgodne z tematem ?

Moja opinia jest po prostu taka że za tyle nie warto kupować bo nie bardzo odczuje różnicę.
Oczywiście autor nie napisał jaki model notebooka więc nie mam nawet punktu odniesienia by coś więcej napisać.

Posiadam Lenovo Ideapad 320

Matka do kompa ma jakieś głośniki 2.0 no name za 20zł i grają lepiej niż ten laptop :stuck_out_tongue:

Jakie byś nie kupił głośniki za 60zł, będą grały o niebo lepiej niż laptopowy. Jeśli chodzi o jakość to nie ma co tu zbytnio dywagować. A60 są w miarę.

No to będzie nadal tragiczny, czy nie bardzo odczuje różnice (ale jednak jakaś będzie)? Zdecyduj się proszę. :slight_smile:

Żeby głośniki z laptopa grały jak głośniki 2.0 za te 50 zł, jakiekolwiek, to laptop musi być za minimum 3000-4000 zł. Miałem parę lat temu Acera V Nitro - były po prostu do niczego.

No sorry ale jak się kupuje najgorsze laptopy na rynku to się nie dziw, poza prockiem to w tych ideapadach nie ma jednej dobrej rzeczy. W tej samej cenie miałeś Acera Aspire 5 z i3-8130U.

Przejrzyj używane na OLX/allegro.

No to będzie nadal tragiczny, czy nie bardzo odczuje różnice (ale jednak jakaś będzie)?

Tragiczne w porównaniu do normalnych głośników (>200zł używane) a w porównaniu do tych z laptopów bez większej różnicy w jakości dźwięku.

39.90

Żeby wypowiadać się o brzmieniu kolumn w wątku o limicie 60zł, trzeba mieć nierówno poukładane pod czaszką. Żeby w wątku padało określenie “kolumna podłogowa” - również.
Takim ludziom żadna augmentacja nie przemówi do rozsądku.

Polecane kolumienki powyżej są akceptowalne, różnica duża.
Do 100 zł a czasami do 90zł można wyrwać 2.1 (tak wiem, dodatkowy sub). Creativy A120 co znacznie przekracza budżet, ale w zupełności zamyka temat.

Jak ja nie cierpię tego plastikowego, wyczytanego z rankingów hype’u na Microlaby Solo i Edifiery…

@dark_jedi patrzałem na te A120, ale jednak wolałbym coś 2.0 niż 2.1.

Zdaję sobie sprawę, że imprezy na takich głośniczkach nie zrobię, sąsiada nie powkurzam, ale to ma być lepsza alternatywa od tego co siedzi w laptopie.
Nie pójdę z nimi puszczać muzykę na imprezach masowych, bez obaw.

No to co jest lepsze w danym przedziale cenowym takich Solo czy Edifierów, o najmądrzejszy? :wink:
Już chciałem klaskać, dawać fajną emotkę i popierać za pierwszy akapit, ale na sam koniec musiałeś wszystko zepsuć. :frowning:

Te są okej

Plizz, mówimy ciągle o głośnikach do 100zł.
Jeśli ktoś pyta o tanie urządzenia, to nie gadajmy o Mocrolabach i tyle, bo tą drogą dojdziemy do granic tanich i znośnych monitorów studyjnych, chociażby MACKIE CR3 lub CR4…