Głośniki 2.0 lub 2.1 w okolicach 300-350zł

Witam, szukam nowego sprzętu do swojego pokoju o wymiarach 5x2m.
Moje stare Logitech X-530 już sporo przeżyły i chciałbym się przenieść nieco wyżej, głownie do słuchania muzyki rzadziej filmy i gry dodam ze lubię głęboki niski bass :slight_smile: znalazłem kilka propozycji jednak nie wiem czy są one tak dobre. Liczę na waszą pomoc
Edifier XM6PF
Genius SP-HF1800A
Fenda R50

Ciężko tu porównać czy nie są one nawet niżej, miałem dawno temu X540 i wł. często “matrix”

Edifier R1600TIII - to takie dobre minimum
Edifier R2730DB - jak naprawdę zależy ci na basie

Mój ograniczony budżet nie pozwala mi niestety na więcej niż 350 :confused:

No to przeglądaj OLX, albo się wstrzymaj.

Można jeszcze uwzględnić Edifier R2600 mam osobiście i jestem zadowolony :slight_smile: w opiniach i recenzjach nawet w basie lepsze od R2730.

może rozejrzyj się za używaną wieżą?

Moim zdaniem te Edifiery spokojnie dadzą radę, jeśli mówimy o tym budżecie:


w ogóle zostałbym przy 2.0, bo w tych przedziałach cenowych subwoofery szału nie robią :slight_smile:

Używane to jeszcze mikrolaby :wink:

Miałem możliwość odsłuchu tych Edifierów i jednak mnie nie przekonały :confused: zostaje mi szukać na olx dobrej oferty

A jakie modele masz na myśli ?

Ale że których konkretnie?
Bo co byś powiedział na takie

ja mam takie https://allegro.pl/glosniki-2-0-solo6c-microlab-jak-nowe-i7466163181.html#thumb/1 i jestem bardzo zadowolony, glosnoscia steruję z klawiatury. bardzo dobra jakość dźwięku, bardzo ładny bas, jako że gram również na gitarze elektrycznej to mogę jedynie powiedzieć, że nie mają silnego “środka” ale jako zestaw do słuchania muzyki grają lepiej niż nie jedna wieża hi-fi. Żeby wykorzystać ich potencjał jest potrzebna porządna karta dźwiękowa
głośność? dały radę nawet na imprezie sylwestrowej

O takie też mi chodziło wyżej, a miałeś ten model ? jak się sprawdziły?

Szukasz 5.1 czy starczy Ci 2.1?

2.1 w zupełności wystarczy

Oesu, dopiero teraz zauważyłem… jeżeli dalej Cie interesuje to dźwięk jak i bas jest naprawdę dobry. Są uniwersalne, dobrze się w nich gra i film ogląda, w stanie spoczynku nie buczą, solidnie wykonane. Jakbym już musiał się czepiać to pilot ma dość krótki zasięg ale to też kwestia jak się chce używać więc dla mnie to żaden problem.