Głośniki (2+1) do 100zł

Hey… ;] Jakie polecacie głośniki do 100zł z subwoofer’em ? Będę ich używał przeważnie do słuchania muzyki (Hard Style) ,a więc beat musi być dobry ,nie przytłumiony… :wink: Głośniki nie koniecznie muszą mieć pilota…Ale mogą mieć…

Zastanawiam się nad tymi głośnikami:

Głośniki Genius

Głośniki Creative

Czekam na wasze propozycje … :wink: Pzdr… :stuck_out_tongue_winking_eye:

Przeglądając oferty do 100zl to byłbym raczej za tymi geniusami. Patrząc na creativy to raczej będą małe pierdziawki. Osobiście posiadam creative inspire t6100 i nie jestem zbytnio zadowolony. Więc polecałbym raczej geniusy

Posiadam model Macarena z Tracera. Wiem, że ta firma kojarzona jest głównie z produktami ze średniej półki, ale jestem z nich zadowolony. Zwłaszcza za cenę 100 zł.

Kolega właśnie ma te Creative’y i dźwięk mi się nawet podobał…Zobaczę jak będzie jeszcze z kasą to może trochę dołoże do głośników…Dzięki za odpowiedź…

Mam zestaw 2.1 Creative i jestem zadowolony. Ładny bas, nic nie buczy, mocy wystarczy do słuchania muzyki na co dzień (chyba że masz wielką chatę albo urządzasz imprezę). Tylko z tego co pamiętam kosztowały koło 130zł.

Ja osobiście radziłbym dozbierać parę złotych i zakupić ten zestaw: http://allegro.pl/item1064402767_zestaw … 0_wwa.html