Głośniki 2.1 do 160zł

Witam! Chcę kupić głośniki 2.1 w cenie do 160zł. Jakie możecie mi polecić modele? Myślałem nad tymi: 1.Logitech 2.1 X-230 lub 2.Creative Inspire T3100. Co o nich myślicie? Ewentualnie jakie inne możecie polecić?

mam te

do domu spokojnie wystarczają

sąsiada nawet można nim obudzić

nie ma dużo kabli i są w miarę lekkie

minus to regulacja Subwoofera

No a co możecie powiedzieć o Logitech 2.1 X-230 ?

nawet fajne, kiedys slyszalem sam sobie kupilem

http://www.skapiec.pl/site/cat/50/comp/154754

polecam no i musialbys dozbierac do okolo 200zl, ale warto

ja mam te głośniki i jestem zadowolony, ładnie grają :slight_smile: dodatkowy plus to wyjście słuchawkowe na jednej z kolumn, dla mnie bardzo przydatne

Logitechy to rewelacyjne głośniki, mam 2 zestawy tej firmy, 2.1 i 5.1

Wspaniały głęboki bas i czysty dźwięk, polecam.

http://www.allegro.pl/item276235487_glo … t3030.html

Polecam :slight_smile: Mam je już prawie rok… ani jednego problemu, bas zupełnie wystarczający no i ,pilot, co na pewno jest plusem.

Nie ma efektu ruskiego radia jak to niektórzy piszą o Logitechach ?? pytam bo też mam zamiar kupić głośniki Logitech X-230 2.1.

logitech jak i creative produkują bardzo dobre głosniki

myśle jednak że

będą lepszym wyborem

nie ma żadnych durnych efektów, za to bija na głowę Creativy jeśli chodzi o brzmienie subwoofera, dźwięk mają bardziej naturalny.

Zanim kupiłem swoje z-5400 przeszło przez moją dźwiękówkę wiele zestawów i wiem co piszę :wink:

No nie wiem Logitech X-230 mają lepsze parametry no i ma regulacje w lepszym miejscu bo z przodu a nie z boku, no ale te Creativa mają ładniejszy wygląd.

a jaki to efekt?

Chodzi o odbieranie ruskiego radia w głośnikach, mam rozumieć że nie ma czegoś takiego ??

nie miałem takiego przypadku

ok, to biorę te głośniki :slight_smile:

myślę, że będziesz zadowolony, tak jak ja :slight_smile:

Widze że zachwalacie te Logitechy to je też biore :slight_smile:

Witam!

Przymierzam się do kupna nowych głośników oczywiście 2.1. Po przeczytaniu wielu opinii mam dylemat, które głośniki kupić. Póki co wytypowałem 3 modele, które byłbym skłonny nabyć(do wydania mam max 110) :

  • Creative T3100

  • Creative M2600

czy Logitech X-210.

Na ceneo z tej trójki najlepszy jest Logitech jednakże znajomi posiadający głośniki marki Creative (tylko, że 5.1) zachwalają mi Creative. Zależy mi głownie na czystym basie i ładnie zarysowanych tonach średnich i wysokich.

Głośniki służyć będą do muzyki (techno, rock,metal), gier i filmów. Prosiłbym o pomoc w wyborze najlepszych głośników z tych co podałem. Mile widziane opinie posiadaczy.

Dziękuje z góry za pomoc i pozdrawiam!

Logitech, Logitech i jeszcze raz Logitech.

Przeczytaj moje poprzednie wypowiedzi w tym temacie to będziesz wiedział dlaczego.

Do tego karta dźwiękowa :slight_smile: Bo integry są do d…