Głośniki 2.1 do Ok 160zł

Witam, od roku miałem głośniki Creative A300 Inspire, byłem z nich zadowolony aż do środy kiedy przestały działać;/ nie włączają się;/(zasilacz jest dobry) wszystko by było ok ale nie mam paragonu więc o serwisie nie ma mowy;/ dlatego poszukuje Głośników do ok 160zł( chyba że jak nie wiele więcej dopłacę to będe mał jakieś lepsze) chodzi mi o dobrą jakość dźwięku i mocny bass :twisted: jako że na głośnikach się nie znam powierzam to w Wasze ręce:)

mam karte muzyczną: Creative Sound Blaster 24 bit.

dzięki za pomoc

Może daj jakiemuś znajomemu, który się zna na elektronice żeby zobaczył co się dokładniej stało głośnikom, może być to błacha usterka :stuck_out_tongue:

A jak już chcesz kupić jakieś głośniki to polecam Genius SP-HF 2000X ponieważ mają kopa i dobry bass :stuck_out_tongue: Możesz o nich poczytać na google.pl, są też filmiki na youtube przedstawiające je :stuck_out_tongue:

wiem ze na pewno zasilacz jest dobry i bezpiecznik cały, a tak jakby prądu nie było.

jeszcze sie zastanawiam nad takimi Media Techami z Double bass czy jakoś tak które mają do tego wzmacniacz, może ktoś coś o nich powiedzieć?

A nie lepiej kupic wieze z 2 głosnikami i kabel chinche-jack?

mam wieze LG LM-M140 i to jest masakra a nie dźwięk

Ja nic nie sugeruje ale mam starą wieże kwadrofoniczną firmy AKAI z CD i 4 głośniki 2 philiphsa i 2 AKAI plus dwa małe podswietlane same głośniczki i dźwięk jest czyściutki!, żadnych szumów, pisków itp, a moc nie do wyobrażenia, miałem jeszcze creative ale przy teraźniejszej konfiguracji nigdy nie kupie głośników!

Zależy od wieży… Mój kuzyn ma takową wieżę i powiem że pyka zadziwiająco (niestety nie znam modelu). Sam korzystam z audio Creative SBS 560 5.1 + wieża Radmor 5412 i głośniki Tonsil (zestaw dość stary ale jary) no i chyba nic mi tego nie zastąpi. Jeśli chodzi o głośniki polecam Ci coś z firmy Creative. :smiley: