Głośniki 2.1 lub/i 5.1

Co tam polecacie specjaliści w cenie max. 250 ziko ??

Chodzi mi zarówno o 2.1 jak i 5.1(jakby co karta SB Audigy SE 7.1)

Aha głośniki będą do muzy/gier(raczej rzadziej)/filmów…

No i co powiecie na te propozycje…

2+1:

1.Logitech Z-4e

2.Creative I-Trigue 3000

3.Creative I-Trigue 3330

5+1:

1.Logitech X-540

2.Logitech X-530

3.Genius SW-HF 4000

4.Creative Inspire T6100

5.Easytouch ET-683

6.ModeCom MC-5060

Z góry dzięks…

Logitech X-540, mam takie :smiley:

Ja mam Creative Inspire T6100 więc wypowiem się tylko na ich temat:

  • warto kupić 5.1 choćby do filmów i gier, tutaj ten zestaw sprawuje się znakomicie

  • za tę cenę myślę że to dobry wybór

  • tuba ma bardzo mocny bass więc przy słuchaniu muzyki warto podkręcić go do minimum

Tak naprawdę zachwalane przez melomanów zestawy 5.1 zaczynają się od cen powyżej 1 tysiaka. Przy muzyce może faktyczne słychać różnicę ale przy grach i filmach i takie Creative Inspire T6100 sprawują się znakomicie.

Creative w tej cenie nie bierz są słabiutkie w porównaniu do innych… w 2.1 bym polecił z-4. 5.1 to logitechy x-540 albo modecom mc-5060

Creative I-Trigue mają rewelacyjnej jakości reprodukcję dźwięku.

Hehe, nie żeby moje typy były idento jak twoje(no oprócz tego MC) :stuck_out_tongue:

Jeszcze jedna sprawa. Mianowicie co do dźwiękówki…

Opłaca się dołożyć drugie tyle(w porównaniu do SB Audigy SE 7.1 6 dyszek) do X-Fi Xtreme Audio(koszt koło 120 zeta) ?

MC są wbrew pozorom na prawdę dobre miałem okazje je przesłuchać i wywarły na mnie pozytywne wrażenie…

bo są dobre, radzę omijać opinie typu “oprócz MC” znawcy tematu który tylko zna creative i logitech ;-). reasumując mc mają zwykle większą moc od konkurencji :wink: (oczywiście tą znamionową).

tutaj masz 2+1 modców :

http://www.1klik.pl/sklep/Glosniki_2_1_ … 1/p233182/

przeczytaj opinie użytkowników :slight_smile: - mi się podobają :smiley:

A co z tymi kartami ?

x-fi jest nowszym układem, ja bym dołożył.

Ale ten najtańszy x-fi chyba kaszaniasty jest bo nic hardware’owo nie realizuje…

Racja, niskotonowy jest ok.

Genius SW-HF 5.1 5000 jest dobry, ale 4000 ma słaby subwoofer… Praktycznie płacisz za bajer jakim jest wyświetlacz i ładna obudowa.

Hmm… Co tu dalej:

Ja nie brałbym zestawu 5.1 za około 250zł. Jak dołożysz do 300zł to masz fajne Geniusy, z dobrym subem.

Popatrz za 2.1 Niekoniecznie Logitecha czy Creativa. :slight_smile: