Głośniki 5.1 albo 7.1 na urodziny (ew. 2.1, 2.0)

No dokładnie, zgadzam się z tym co napisałeś lith. Myślę, że pozostanę na tych Geniusach 2.0, ale tylko z tego powodu że jej się bardzo spodobały, a w subwoofer nie ma sensu się bawić. :slight_smile: Myślałem jeszcze na Creative Gigaworks T20 albo T40 ale cena mnie zwaliła z nóg. Ale w sumie nie dziwię się… raz słyszałem T40 gdy byłęm w Mixelectronics (czy coś w tym stylu) i były włączone. Podszedłem do nich i pogłośniłem trochę, to mogę z ręką na sercu powiedzieć że głośniki takiej wielkości o takiej mocy w tak dużym pomieszczeniu to na prawdę dawały radę. Na pewno są warte swojej ceny. :slight_smile: Gdybym nie miał miejsca na subwoofer to pewnie prędzej na nie bym się zdecydował niż na Z-2300. Po za tym w Z-2300 satelitki są w plastiku, subwoofer również jest w “drewnie” jak Geniusy. Po za tym nigdy nie należy ufać tym mocą które są podane, bo gdyby to były prawdziwe moce to producent nie ukrywał by tego i była by podana moc z tyłu na tabliczce znamionowej albo na trafo. Dla przykładu ja jestem pewny że mój subwoofer z moich Logitechów nie ma 120W ponieważ siedzi tam Tang Band W8-670Q który ma moc 70W. :slight_smile: