Głośniki 5.1 do 600 PLN


(A Kubicka94) #1

Witam . Poszukuję głośników 5.1 do komputera. I mam problem, bo nie wiem co wybrać i nie wiem czy wszystkie głośniki będą działały na moim sprzęcie ( płyta główna: GA-H61M-S2-B3 ) . Zależy mi na zestawie 5.1, bo komputera używam głównie do oglądania filmów. Zakres cenowy do około 600 zł. Myślałam nad takim zestawem: http://www.euro.com.pl/glosniki-komputerowe/genius-sw-hf5-1-5200.bhtml , ale czytałam, że “geniusy” lubią sie przepalać.


(Alanpro10) #2

Bardzo dobry zestaw, ja posiadam trochę tańszy Genius HF4500 i od dwóch lat żadnych problemów nie było nawet po wpięciu w subwoofer dodatkowej pary(5sztuk) głośników. I osobiście nie znam nikogo komu przepaliły by się głośniki czy to te tańsze czy droższe tej firmy, także do tej ceny 5.1 będzie to najlepszy wybór. Jak wiadomo wszystko się może zepsuć jakiej firmy by nie było ale ta firma należy do tej wyższej pułki o niskiej awaryjności :slight_smile:

Co do tego czy obsłuży to oczywiście że tak. będzie je trzeba tylko potem odpowiednio ustawić w komputerze :slight_smile:


(Stormiak12) #3

Ja również jestem zdania,że jest to na pewno dobry wybór. Niezła marka, głósniki mają dobre opinie na forach. 

Powiem Ci,że sam korzystam z tego zestawu:

http://www.skapiec.pl/site/cat/50/comp/1448412

Również jakość muzyki bardzo dobra, Grają czysto, bas dobrze wyczuwalny. Może nie są tak atrakcyjne z wyglądu jak ten Genius ale za to prawie dwa razy tańsze. Można je dorwać tak za 3-4 stówki.