Głośniki 5.1 ok.250 zl

Szukam dobrych głośników 5.1 za ok.250 zł. Prosze o kika modeli. Był bym wdzięczny gdyby podał by mi ktoś link na allegro. :wink:

logitechy x-540

Dzieki, ty dlatego je polecasz bo je masz i ci dzialają czy sie interesujesz glosnikami i sa dobre i dlatego je kupiles ?

szukaj logitech x 540,x530

genius , modecomy mc. - te drozsze ale na alegro,znajdziesz

creative odradzam , ale tansze od logów.

a do czego te głosniki film muza- jaka,gry?

Ja mam głośniki Geniusa od ponad roku i są świetne duża moc w drewnianych skrzyniach za rozsądną cene tu masz link

http://allegro.pl/search.php?sg=0&string=genius

polecam je bo jak za swoją cene są chyba najlepsze, świetnie spisują sie w grach, i filmach, w muzyce jest dosyć fajny basik, i jak do domu ich moc jest wystarczalna czyli 140w…

Filmy,gry muzyka-rock metal (napewno nie techno)

Jak na pierwszym miejscu filmy i gry w sumie też ważne to 5.1 by się przydało, kierowałbym się w stronę Geniusów w tej cenie.

no oczywiscie geniusy ale one niestety są w wyższym przedziale cenowym niż te 250 zł a za tyle kupi logitechy x-540 które również są bardzo dobre jak za tą cene…

Korzystam z Creative A500. Są przeznaczone przede wszystkim do filmów i gier. Dzisiaj oglądałam film - rewelacja, słyszałam o wiele więcej niż kiedyś. Nie słuchaj porad typu: Creative jest zły. Jeżeli ktoś sam nie miał danego sprzętu nie będzie w stanie ocenić czy jest dobry. Ja opieram się na własnych doświadczeniach, a nie recenzjach innych użytkowników.

zależy jakie .

np ja miałem M2600 (to są T3100 ale z pilotem) i niby wszystko ok , ale to denerwujące buczenie subwoofera …

Lecz z drugiej strony mój kumpel ma SBS 580 i muszę szczerze przyznać że grają ładniej na jego zintegrowanej karcie niż u mnie M2600 które miałem + SB audigy2 .

Więc z Creativem to zależy na jaki model trafisz :slight_smile:

Dzieki wszystkim za przykłady. No więc tak: genius - odpada (zajmuje dużo miejsca), creative - odpada (jakos nie jestem do nich przkonany), zostaje modecom i logitech, ale chyba wezme logitech x540 :wink: .

no i słusznie, nie zawiedziesz się… jak je kupisz to daj mi znać na pw czy jesteś zadowolony.

Każdy chciałby dowiedzieć się jak s0ku ocenia to co kupił, więc czekamy na relację w temacie, a nie na pw.

Jeżeli pozostały ModeComy i Logitechy to faktycznie lepiej Logitechy…

Ok zdam relacje :slight_smile: . Ale dopiero za jakieś 2.5 tyg bo teraz mam remont i kupie je po remoncie :slight_smile:

Dodane 28.03.2009 (So) 12:41

Dobra sorry że tak późno ale kupiłem podłączyłem i wszystko ok! Bardzo fajne głośniczki dają dobry dźwięk i jestem z nich zadowolony :slight_smile: