Głośniki 5.1 z tylnymi wysokimi kolumnami

Lookam teraz za głośniczkami 5.1 do kompa, ale jest jeden kłopot. Tylne kolumny muszą być wysokie bo małych nie mam jak postawić(nie wiem jak inni rozmieszczają te małe bo chyba nie na podłodze :?), jak macie jakiś pogląd to pisać bo w :google:

Głośników komputerowych raczej takich nie znajdziesz.

Przynajmniej ja nie widziałem…

Ile masz kasy?

Jeśli koniecznie tylne kolumny muszą być wysokie to pozostaje kino domowe. Ale za jakie takie trzeba dać min. 1000zł co przy np. Logitech Z-5500 które kosztują niewiele więcej mija się z celem.

Zawsze można je powiesić na ścianie :smiley:

Stojaki

no ja widziałem, ale troche tandetne były :mrgreen: . kaskę to tak do tysiaka, a w kinie domowym to chyba wszystkie są wysokie :?

Złączono Posta : 25.02.2007 (Nie) 20:18

z tymi stojakami to może i dobry pomysł, nie wpadłbym na to. dzięx :biggrin:

Nie rozumiem. Nie chcesz komputerowych głośników bo są niskie? To kup inne stojaczki jak te Ci sie nie podobają. Jak chcesz to mogę Ci zapodac fotki moich stojaków bo mam nie typowe , robione na zamówienie.

pierwszy post był do aju , który powiedział

a ja na to

i dopiero po napisaniu tego posta pojawił sie Twój - kaput??

No spoko :slight_smile: Zrobiło sie małe zamieszanie :smiley:

No ale rozumiem że te stojaczki rozwiązały by problem? Polecam te głośniki co mam w podpisie + X-Fi razem około 1000zł i masz B. dobry komplet.

Jaki masz duży pokój? Jakiej słuchasz głównie muzy? :smiley: Bo te G500 do rocka sie za bardzo nie nadają. Ja mam tak zrobione że przednie razem z centralnym wiszą na ścianie a dwa tylne stoją właśnie na specjalnych stojakach.

enjoypoznan niech bierze Logitech Z-5500 ==> różnica w cenie “niewielka” ale jakościowo te głośniczki biją inne na łeb i szyje :slight_smile:

Logitech Creative

Różnica 700zł :x

Logitech Z-5400

Tak tylko że logitech to zmiata te creativy z powierzchni ziemi

Logitech

Creative

Dlaczego porównujesz inne klasy głośników?

W tym przedziale cenowym to

Będzie najlepszym wyborem.

i te możesz sobie porównywać z tym creativem moc oba zestawy po RMS 310 W jakość grania obu zestawów jest idealna.