Głośniki charczą-pomóżcie nie da się grać!

Mam problem z głośnikami Creative T6100,które współpracują z kartą muzyczna SB Audigy sprzęt kupiony ok.2 m temu.Mam problem gram w jakąś grę i zaczynają charczeć-podobny głoś jak śnieży telewizor,nieraz przestaje po chwili,a nieraz trzeba wyłączyć głośniki i gra i jest dobrze i po chwili to samo.Są takie dni,że wszystko jest oki.Mój kolega też ma ten sam sprzęt i to samo tylko u niego rzadziej się to dzieje.Proszę o pomoc :frowning:

Coś nie tak - pytać w pomocy producenta sprzętu, serwis.

podłącz głośniki do innego sprzętu i przetestuj, skoryguj ustawienia poszczególnych głośników (zmniejsz natężenie głośności) być może przesterowałeś głośniki.

Raczej regulacja nie pomoże,siostra przed chwilą słuchała muzyki-masakra cały czas charczy.

przesterowałeś głośniki - serwis gwarancyjny lub wymiana.

Czyli?

głośniki są na gwarancji… ??

Tak jeszcze 22 miesiące :D.Co mogło się zepsuć?

membrana poleciała prawdopodobnie (za głośno słuchałeś muzyki o niskich częstotliwościach).

Zadko słucham muzyki głośno…Raczej gram.

Co nie przeszkadza przesterowaniu, zwłaszcza gdy masz

duże natężenie dźwięku o charakterze impulsowym.

Przetestuj głośniki u kogoś innego.

Spróbuj do swojej karty podłączyć

jakieś inne, sprawne głośniki.

Będziesz wiedział - karta czy głośniki.

Stawiam na głośniki

To czemu koledze dzieje się to samo?

Na moim 11 miesięcznym kompie już cztery razy wymieniałem spalone głośniki.Podłączyłem teraz kompa do kina domowego i mam spokój oraz dużo lepszy dźwięk.Dość często wyskakuje mi komunikat ten port USB może działać szybciej przełącz go na.I tu jest lista portów i co dalej?Z skąd ja mam wiedzieć który port ma jaki numer?

więc sprawdzone.

wystarczy podłączyć słuchawki na karty.

bo to są słabej jakości głośniki.

Nie przesadzajmy Creative słabej jakości…Jeszcze cena-one nie kosztowały 100 zł :frowning:

a ile ?? dobre głośniki tak szybko nie siadają :P.

200 zł…Nie wiem może to jakaś głupota ustawiłem inaczej opcje i od 16 godz (wczoraj) wszystko działa zobaczymy :slight_smile:

nie testowałeś na mp3 tudzież diskmanie ??

NIEE