Głośniki cicho graja!

(Marcinlgt) #1

Witam

Mój problem jest taki ze jak chce słuchać muzy z kompa to głosniki sa ma maxa i bardzo cicho graja.W ustawienia jest wszystko ok sprawdzałem juz 100 razy. Dodam ze gdy podłącze głośniki do mp4 to normalnie graja.Po odinstalowaniu i zainstalowaniu jeszcze raz sterowników z dzwięku dalej jest to samo i po podłączeniu z głośników do kompa to mi wyskoczył komunikat ze znalazło jakies sterowniki (z dzwieku) gdy klikam zeby zainstalowało i pobrało aktualizacje z neta to po "zainstalowaniu" pisze ze sie nie zainstalowało dobrze i moze działać niepoprawnie czy jakos tak. POMOCY

P.S. Zdjecia z pudełka mojej płyty gł.

Czyli płyta to :Elitegroup 945P-A jak dobrze przeczytałem.

POMOCY !

(Pawelo 1986) #2

http://www.driversdown.com/drivers/26191.shtml

Spróbuj zainstalować te sterowniki, sprawdź czy wszystkie wtyczki są do prawidłowych wyjść podłączone i jeszcze raz 101 raz zobacz w ustawieniach systemowych czy dźwięk masz na 100% pogłośniony i czy sterowniki te które zainstalowałeś na początku nie zainstalowały jakiegoś programy który kontroluje głośność :slight_smile:

(szymon189) #3

Pobierz te sterowniki karty dźwiękowej.

(Agatonster) #4

MarcinLGT

Poczytaj Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Marcinlgt) #5

Dalej nie działa.