Głośniki CREATIVE 5.1 INSPIRE T6100. Dobry zakup?

Witam, chcę sobie kupić kartę muzyczną i głośniki . Mam pytanie, czy to dobry zakup czy powinienem coś zmienić?;> Dysponuje kwotą 300zł .

Właśnie posiadam takie głośniki i POLECAM. Mają super bass i bardzo realistyczny dźwięk. A co do karty dźwiękowej to NIE bierz tej, zmarnujesz tylko pieniądze. Dołóż trochę kasy i kup Creative Sound Blaster, wtedy głośniki pokażą co potrafią…

Bardzo przepraszam, ale podałem złą nazwę karty - poprawna nazwa to Creative X-Fi Xtreme Audio.

czytałem o tej karcie, że to jest po prostu ta co ja ją podałem tylko z oprogramowaniem lepszym.

Chciałem pisać NIE BIERZ!

Ale jak zobaczyłem cenę 160/190zł to ok.

Głośnik niskotonowy: 26 W mocy rzeczywistej (RMS)

No, więc bassy będą ok. :smiley:

już by było za późno :stuck_out_tongue: wziąłem :wink: ale teraz zastanawiam się nad kartą muzyczną…

Mam te głośniki od jakiegoś czasu i jak dla mnie rewelacja, ale tylko z kartą muzyczną pod głośniki 5.1. Ja mam Tracer SoundMan 3D i bardzo fajnie gra :wink: Jak dla mnie oczywiście.

Mam identyczny problem jak oni. Czy karta Audigy będzie dobra?

Gdzieś przeczytałem coś w tym stylu: “To nie są nie wiadomo jakie głośniki więc każda karta 6 kanałowa będzie dobra” i ja się z tym zgadzam.

a nie ‘pierdzą’ przy dużej głośności?

Troszeczkę (przy muzyce z na prawdę ostrym basem ;D) ale myślę, że pobawiłoby się trochę equalizerem i byłoby ok :wink:

Przysłali mi dziś głośniki i bardzo się zawiodłem… nie dźwiękiem ale tym, że nie ma kabelka dzięki któremu mógłbym pogłaśniać i przyciszyć ;/ czy jest możliwość dokupienia takiego kabelka? chodzi mi o coś takiego jak mają te głośniki : http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=853886

Chyba nie można dokupic takiego pilocika ponieważ nie ma gdzie tego podłączyc. Tak mi się wydaje. Ja byłem zawiedziony tylko tym, że do tylnich głośników dali kable o długości na oko ze 3m -.-. Właśnie wczoraj postanowiłem sobie je rozmieścic po pokoju i musiałem dokupic 3 razy tyle co było fabrycznie…

Mi bass przy dużej głośności pierdzi i to jest trochę wkurzające… może być to wina, że mam zintegrowaną kartę muzyczną? Jaką kartę polecacie? Duża będzie różnica między zintegrowaną a jakąś creative’a 5.1?

Jezeli masz zintegrowana ale nie ma wystarczająco dużo kanałów to tak :stuck_out_tongue_winking_eye: Sam tak miałem. Teraz gdy mam karte pod głośniki 5.1 to wszystko jest OK :wink:

A macie jakąś propozycję odnośnie karty dźwiękowej?

zdecyduj się.

Oty - kosz.

Następnym razem, za używanie zastrzeżonych kolorów i pisanie postów pod postem, wyciągnę konsekwencje. Poczytaj regulamin.

ja mam Creative T6060 5.1 zestaw w cenie do 300zł superr :D:D kartę zakupiłem ponieważ na zintegrowanej nie wyciagniesz z tych głośników nic :mrgreen: ja mam Creative Sound Blaster audigy 7.1 24 bitowa i dziewk pieeknyy :lol: :lol: Pozdrawiam

Według mnie tak

Witam,

Chciałbym kupić głośniki Creative T6100, ale nie wiem z jaką kartą dźwiękową będą dobrze grały…

Czy będzie dobra jakaś z rodziny SoundBlaster Live?

Jeżeli nie to jaka w rozsądnej cenie?

Pozdrawiam

SoundBlaster Audigy SE 7.1 EAX ok. 75zł i jest oki jak na początek ;]