Głośniki Creative Inspire T3100 problem z odtwarzaniem głośniejszej muzyki

Witam szanownych forumowiczów mam pewien problem jeżeli jest to zły dział to przepraszam ale jestem nowy. Chodzi o to że mam głośniki Creative Inspire T3100 i gdy włączam głośniejszą muzyke to występuje takie zjawisko że prze sekunde odtwarza muzykę a zaraz przerywa i tak non stop. Dodam również że reistalowałem stery i nic.
Z góry dziękuję za rozwiązanie problemu :slight_smile:

Witaj na forum :slight_smile: Warto podać na czym dokładnie przeinstalowujesz te sterowniki (model komputera, system operacyjny). Jesteś pewny, że to nie problem z głośnikami? Ja bym zaczął od podłączenia tych samych głośników do np. telefonu i sprawdzenie, czy problem też występuje.

A więc tak mój pc ma pentium d915 1gb ram DDR2 karta graf Nvidia Asus gt9500 1gb zasilacz 300w windows 7 ultimate x86. Próbowałem własnie na telefonie i tam wszystko jest w porządku lecz gdy podpiołem je do notebooka (core 2 duo oraz 1,5gb ramu karta zintegrowana) to wszystko było ja przy pc :smile: a no i płyta głowna to p5vd2-mx a dyski to 2x160gb

Skoro na pc i notebooku masz to samo, to wina jest po stronie głośników, lub ich zasilacza (masz oryginalny od zestawu?). Możliwe, że telefon nie ma odpowiedniej mocy, aby uzyskać głośność jak z komputera? Głośno z telefonu gra?

http://www.forumpc.pl/topic/95163-rozwiązany-problem-z-głosnikami-creative-inspire-t3100/

Zasilacz orginalny ale rzeczywiście z telefonu troche ciszej grały więc to wina głośników tylko pytanie co takiego jest przyczyną… Ale podłączyłem inny telefon (galaxy s4) i problem taki sam jak przy pc

Rzuciłeś okiem na link podany wyżej? To jakiś problem sprzętowy z głośnikami - od prostego coś z kablami, po wzmacniacz, czy nawet… zasilacz głośników.

Dobra chyba mam taki sam problem jak w tym temacie do którego mi podałeś linka. Dziękuję wszystkim za pomoc :grinning:

A więc problem nie wiem jaki był ale po potraktowaniu tych głośników głośnioeszą muzyką tak jakby się odblokowały i teraz grają tak jak mają grać :slight_smile: