Głośniki: Creative T6060 czy Logitech X-540?

Witam. Jestem na kupnie głośników komputerowych, stosunkowo nie drogich. No i waham się między dwoma zestawami:

  • Creative Desktop Inspire T6060 5.1

  • Logitech X-540 5.1

Nie bardzo wiem, które wybrać. Szukałem trochę po sieci, to ogólnie z opini użytkowników wynika, że Subwoofer Logitecha jest bez osłonki a głośniczki czasem trzeszczą (jedni mówią że trzeszczą inni że nie).

Natomiast o tym zestawie Creativa nie znalazłem nigdzie żadnych opinii.

Ma/miał ktoś któryś z tych zestawów i mógłby wyrazić swoją opinię, tudzież jakoś doradzić wyboru??

Mój kumpel ma Creative T6060 i są bardzo dobra, jakość, dzwięk, wygląd super !!

wiadomo że brać creativa są o wiele lepsze od logitech

Właśnie przy innym modelu Creative’a był problem z pilotem.

Sam ściszał/zgłaśniał muzykę kiedy mu sie podobało, a po roku wysiadał po prostu.

Dlatego się trochę boję że w tym modelu może być podobnie.

Mam ten zestaw i mogę z czystym sumieniem polecić. Boli trochę, że głośniki mają plastykową obudowę, dość kruchą, jak na nie patrzę :stuck_out_tongue:

Pilot ma długi kabel, z regulacja basów i głośności + wejście na słuchawki, więc nie trzeba kombinować.

Gadasz.

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=C … PIRE+T6060, drugi link z google

To mówisz, że nie ma żadnych problemów z pilotem, szumami w głośnikach czy buczącym bassem?? Muzyka Rockowa i filmy dają radę, bass nie spóźnia przy szybkich piosenkach? :slight_smile:

Brak opini/komentarzy Brak pytań/problemów :slight_smile: Jak nie wierzysz to Ci zrobię Screena z tej stronki :slight_smile:

Dziwne :o

Sam się tam dopisywałem :x

http://www.google.com/search?q=Creative … cape:en-US

wejdź z tego linku, klikając na drugi temat

Ct 5.1 Inspire T6060 - Sklep komputerowy ProLine - Sprzedaż …

ja bym brał x-540, w internecie na większości forum właśnie te głośniki bardziej polecają a ja sam je mam i nie moge nic złego na ich temat powiedzieć.

brać to :stuck_out_tongue:

mam głosniki Creative T6060 … żadnych problemów same plusy :slight_smile:

polecam :slight_smile:

nie polecam creative - mam MegaWorks THX 5.1 550 i sa denne, nie wiem jak to sie na do t6060, ale pomimo dobrej jakosci wykonania - sub dudni przy srednich tonach ~60hz(nie potrzebnie je przenosi, ale cos musi dac srodek), wysokie sa ‘trzaskliwe’ - potrafia pisnac nie wtedy, gdy trzeba

do muzyki nie nadaja sie wogole, moim zdaniem, moze do gier, bo filmow tez nie zasilnie

duzo slucham muzy, wiec przesiadlem sie na AL acs400 2.1 i jest o niebo lepiej, nawet w filmach, w grach gorzej, ale zestawik sie sprawdza, jako ze ma surround - dodatkowe glosniki na bokach satelit

zalezy, jak kto lubi i jak korzysta… w tym wypadku logi beda lepsze, pomimo wszystko :slight_smile:

Te creativy moze i sa dobre ale nie dorownoja logitechom x-540 . KUPUJCIE LOGITECHY! !!

Jedni są za logitechami inni za creative, więc bardzo chyba ci nie pomogliśmy, decyzja chyba nadal należy do ciebie, ale ja też brałbym logitech x-540.

Creative kiedys robil lepsze jakosciowo glosniki teraz jest juz z tym gorzej jesli creative to tylko P5800 lub T6100 8) 8) 8) :twisted:

Złączono Posta : 18.08.2007 (Sob) 10:50

http://www.komputronik.pl/Plyty_glowne/ … ,id,29510/

tego asusa sobie wez

bierz X-540 - są o niebo lepsze, Creativy mają plastikowe basy!

Tak hubertous ma racje . 2 dn temu kupilem x-540 . SUPER! !!

Kupuj Logitecha 100% zadowolenia. Ja miałem dwa zestawy Creative model Inspire P580 5.1 i Inspire T5900 i po roku w każdym z tych zestawów pilot siadł dlatego nie polecam. Teraz mam ponad rok Logitecha Z-2300 THX 200W super sprawa i działa bez zarzutu.

BIERZ LOGITECHA! !!

Logitechy gorą !!

:slight_smile: dobra . chcesz to ci moge przeslac link do filmikow na ktorych jest nagrana praca tych zestawow. Chcesz???