Głośniki Creative T6100 5.1 + Integra Realtek 7.1 HD Audio

Witam,

Bradzo ważne pytanie.

W ten piątek jade z mama do Carrefoura xD i kupuje głośniki creative t6100. Moje pytanie brzmi czy będą one dobrze graly z karta w moim posiadaniu od razu mówie nie mam kasy na karte nowa jakas xfi zero. Prosze o odpowiedzi czy głośniki będą choć w połowie grać tak dobrze jakbym mial np. sb x-fi? #-o

Z integrą nie będzie najlepiej. Jeżeli masz ograniczone fundusze na początek będzie dobra Audigy SE za ok. 70 zł. Z czasem jak będziesz miał więcej pieniędzy możesz się skusić na X-fi Gamer albo coś innego z tej serii ;-).

Będą grały normalnie bo to zwykłe pierdziawki w platiku i nie ma większego znaczenia czy podepniesz to na integralu czy na X-Fi…

Hmm, masz im coś do zarzucenia? Są to dobre głośniki, sam posiadam je w wersji 2.1 T3100 i grają dobrze… ;?

…zdecydowanie więcej ludziom którzy wygłaszają tezy “kup lepszą kartę bo na tych kiepskich głośnikach integra nie zagra dobrze”

,a co do tego zestawu słyszałem i gra poprawnie. Bez rewelacji i bez tragedii, i twierdzę że spokojnie mógłby kosztować 120 zeta i Creative by na tym nie straciło.

EDIT:

Aha i na plus dodam że zestaw prezentuje się ładnie i wykonanie jest OK.

miałem te głośniki kiedyś 5.1 t6100+ audigy SE :wink: kolega który mówił ze to pierdziawki w ogóle nie zna się na brzmieniu … nie ma o tym pojęcia, te głośniki nie są jakies super rewelacyjne ale za taką cene są BARDZO atrakcyjne i gwarantują Ci to ze bedziesz z nich zadowolony ( widocznie w miejscu w którym mogłeś je usłyszeć nie były dobrze ustawione.

Witam te głośniki są najlepsze jakie miałem. Nic nie charczą jak dam głośniej a przy odpowiednim uregulowaniu głosu i tonów grają wyśmienicie . mam je około 2 tygodnie .

Bardzo dobrze sie spisują. Polecam !!

z integra nie bedzie najlepiej :expressionless: kur*a na pewno nie będą brzmiały choć w połowie tak jak z jaks karta x-fi?? :shock:

Czemu od razu x-fi? Na abicie ab9 do integry mam podłączone głośniki logitech x-230.Dobre za rozsądne pieniądze, mistrzostwo w porownianiu ze 'zwykłymi, ale na tej Integrze dając 2/3 głośności mam tylko buczenie, brak dźwięku, często tez idą ‘przebicia’.Jutro powinien dojść Audigy SE i tobie tez polecam jego kupno.Ba kupno jakiekolwiek karty dźwiękowej kolo 30-40zl zdecydowanie polepszy jakość dźwięku na tych głośniczkach.

hmmm czy ktoś jeszcze może powiedzieć czy fajnie to będzie grało z tą karta?

Karta doszła pół godziny temu, po podłączeniu przez 15 minut siedziałem jak zahipnotyzowany:P Ogromna różnica w jakości dźwięku!Naprawdę warto wydać te kilkadziesiąt złotych :mrgreen:

hmmmm spoko wiec moze powiem tak na trazie kupie sobie te glosniki (I TAk myslE ZE BEDZIE BARDZO DOBRZE Z INTEGRA:D) a potem dokupie sobie karte jakas porzadna iii jeszcze bardziej spadne z krzesła z wrażenia::PPPPP xD

Skoro bulletskater wszystko już wie to ja zadam pytanie :mrgreen: .Czy opłaca się kupować ten zestawik za te pieniądze, czy może dostane coś lepszego w tej cenie (MAX 300zł)

http://www.allegro.pl/item288615061_creative_inspire_nowe_t6100_karta_sb_audigy_gratis.html

wkurzają mnie tacy sprzedawcy, pisze że karta gratis a jej cena wliczona w cenę głośników, to ja się pytam, gdzie ten cholerny GRATIS?

a co do zestawu, to może Logitech X-530 + karta SB Audigy SE (220+70=290zł)

Wszedłbyś w link to zobaczyłbyś, że tam jest +.

“CREATIVE INSPIRE NOWE T6100+KARTA SB AUDIGY+GRATIS”

Jak dla mnie karta nie jest gratis, czytanie ze zrozumieniem.

masz rację, w tej konkretnej aukcji się pomyliłem, ale są inne w której sprzedawcy oferują GRATIS, za który trzeba normalnie płacić

A duża jest różnica między tymi X-530, a T6100??

no Witam ponownie własnie kupilem glosniki w sklepie AVANS xD zaraz podbipnam ustawiam

jak juz wszytsko zrobie to powiem czy jest dobrze czy zle;) PS wreszcie zegnam moje glosniki 2 W przy monitorze xD

Okey tylko ja w tekście nie znalazłem tego “gratisa”, (może dlatego że nie noszę okularów? ), kto inny dostrzegł?

Z tym gratisem to wydaje mi jest tak że jak kupuję głośniki to kartę mam wliczoną i kupuje jako zestaw na jednej aukcji( mam nadzieję że rozumiecie :stuck_out_tongue: ), a wracając opłaca się dopłacać do X-530 czy nie zobaczę jakiejś wielkiej różnicy?