Głośniki do 100zł

Witam!

Możecie mi doradzić jakie głośniki kupić do komputera do 100zł?

Kompletnie się na tym nie znam, a nie chciałbym kupić jakiegoś badziewia…

Proszę o pomoc…

Pozdrawiam,

za tyle pieniążków dobrych nie kupisz lepiej kupić lepsze słuchawki HiFi.

Za troche ponad 100zł można kupić przywoite “creative t3100” (sam je posiadam i jestem w miare zadowolony) lub za około 150 bardzo zachwalane “logitech x-230”

Za 100 masz fajne głośniczki 5.1 Tracer MacArena

buhaha :hahaha:

tracer fajne głośniki? :hahaha:

creative, logitech, modecom to są dobre głośniki

http://www.allegro.pl/item280754763__gl … _210_.html za 99zł ;]

:] co prawda się nie znam… ale aż tak kiepsko ze mną nie jest żeby kupić TRACERa… :smiley:

te Logitech x-230 wyglądają fajnie… a x-240 są lepsze od x-230?

Czyli które z tych są najlepsze?:

:arrow: creative t3100

:arrow: logitech x-210

:arrow: logitech x-230

Z góry dziękuję za pomoc

zdecydowanie creative

Z opinii w różnych sklepach wynika że logitech x-230, creative t3100 na dobrej dźwiękówce grają ładnie ale do nawet niecałej półowy skali

Za 105 zł jak dobrze pójdzie możesz kupić Creative 2.1 M2600. posiadam od 2 tygodni i jestem zadowolony. Na pewno lepsze będą logitechy x-210, ale je ciężko dostać poniżej 110zl (wyliczając koszty przesyłki). W większości sklepów komputerowych w moim mieście Creative M2600 kosztują 105-110 zl. Jeśli masz dobra dźwiękówkę (ja posiadam SB Audigy SE) to będziesz zadowolony.

Ja używam tych głośników http://www.arest.pl/index.php?inc=produ … 8&katid=12 Creative sbs 380 mam je już od 2 lat i dobrze mi służą, nawet kupisz za 70. A z tych głośników to lepsze są Creative.

Polecałbym ci więc creative t3100 a nie creative sbs 380 bo t3100 to mają 17 W chyba a te moje to 12 W.

Zależy jaką dasz siłę sygnału na wyjściu z karty dzwiękowej…

Creative to zostaw na półce sklepowej lepiej.

Bierz Ligitechy jak chcesz mieć dobry czysty dźwięk i dobrze brzmiący subwoofer.

Logitechy też są niczego sobie mój kolega ma zestaw 2.1 i dają taki głos że jak na takie głośniki to nawet nieźle dają.

widzę że zdania są podzielone…

:arrow: Creative Inspire T3100

Co to jest RMS :?:

:arrow: Logitech x-230

Co to jest Technologia FDD2 i Wyjście typu “bass reflex” :?:

Mam jeszcze jedno pytanie… jakie głośniki polecilibyście do 200 zł :?:

:arrow: RMS to z anglika root mean square a po polsku to brzmi średnia kwadratowa (za bardzo nie wiem o co w tym biega)

:arrow: Technologia FDD2 niestety nie wiem

:arrow: Bass-Reflex - rodzaj obudowy kolumny głośnikowej otwartej, w której głośnik pracuje w komorze wentylowanej (najczęściej tunelem-rurą o odpowiedniej średnicy i długości)

źródło wikipedia

ja to sobie tłumaczę tak :

RMS- Realna Moc Sprzętu :stuck_out_tongue:

Ja bym brał jednak logitecha… creativy skończyły się dla mnie od czasu jak zaczęli robić sami głośniki ;] porównując stare zestawy robione przez cambridge sound works itp… a te obecne [-X ;]

Do 200zł to może np ten zestaw http://www.allegro.pl/item284481228_log … _raty.html

A apropo RMS zawsze patrz na tą moc to jest właśnie prawdziwa moc zestawu… kiedyś popularne było pisać moc pmpo po 400-500 a głosniki miały ze 20rms-u ;D hehe

Karty graficznej?? :stuck_out_tongue: To może mi powiesz jak ją zmienić?? Bo ja niezabardzo wiem