Głosniki do 130zl

Tak jak w temacie. Jakie lepiej kupić głośniki 2.1 czy 5.1?? W gry zbyt dużo nie gram ale dużo słucham muzyki na komputerze oraz mam nowa kartę dźwiękową audigy se i chcialbym ja dobrze wykorzystac…

Za 130 zł to raczej 2.1 pozostaje. Chociaż ja bym na twoim miejscu odłożył jeszcze trochę kasy, chociażby z 50 zł.

Za 130 dobrze jej nie wykorzystasz :stuck_out_tongue_winking_eye:

Dołóż 20zł i będziesz miał Creative T3100

lub dołóż jeszcze 50zł i dostaniesz Logitech x230 … (ja je mam)

Wtedy wykorzystasz trochę :slight_smile:

witam. Dołóż 50 zeta i kupuj logi x-230 glosniki sa boskie, tego nie da sie opisać po prostu tszeja je po słuchać, i miec :):)…

jak tak mowicie to chyba jednak poczekam:)

http://www.ceneo.pl/;004c89+m120+n180;0 … 1-1824.htm

Logitech X-230 174-Opinie

X-230 mój brat kupił w MM za 125zł w promocji pół w dół :stuck_out_tongue:

zaje2biste są

Sam je mam są super głośne itp. dostałem kosztowały 150zł:) z mediamarktu:D

aa logitech x 530 to to samo co x 230 tylko x 530 to zestaw 5.1 tak??

tak kolega mój ma:) ale o wiele droższe…

pemo15, do słuchania muzyki najlepsze są zestawy stereo (2.0), sub nie potrzebny (nawet jak lubisz bas, to dobre 2.0 też Ci starczy).

Za 190zł masz znakomite Genius Sp-Hf2000X, ale jeżeli masz mniej kasy to zobacz na jakie Cię stać drewniane głośniki (np. od Geniusa). Plastikowe satelitki z subem do muzyki się nie nadają, chyba że słuchasz tylko wysokich i niskich tonów.

W około tej ceny nie dostaniesz dobrych 5.1, polecam Creative Inspire T3100 sam je mam na tej samej karcie co Ty i jestem bardzo zadowolony ( + jeszcze modowane sterowniki na X-Fi to cudnie to gra razem :slight_smile: ). A Logi nie są wcale takie boskie, w zasadzie mało się różnią od tych T3100 Crea. Logi są nieco cichsze.

IMO najlepszym wyborem po dołożeniu małej kwoty będą T3100.

Ta “plastikowość” to kwestia ustawień, a z takich 2.1 można bardzo dużo wyciągnąć, tylko trzeba chcieć.

teraz troche kasy mi doszlo. Moge przeznaczyc okolo ale nie wiecej jak 200 zl… kryson moglbys mi podac link wlasnie do tych sterownikow bo zalozylem 2 temat i poszukuje.

A wiecie jak to jest jeden ma creativy i mowi ze sa boskie drugi ma logi wiec ja sie nie dziwie ze kazdy chwali swoj sprzet :stuck_out_tongue:

Ja porównywałem T3100 z x230

i T3100 wysiadają przy x230

Bas pierdzi przy większej głośności, a w logitech jest bardziej płynniejszy…

Bierz logitechy lub geniusy tak jak Adalbert poleca :slight_smile: a na Creativy nawet nie zwracaj uwagi :slight_smile:

ja też na twoim miejscu bym brał x230 sam je mam i jestem bardzo zadowolony :smiley:

ale mają mocny bass przynajmniej dla mnie:)

też je używam i są spoko x-230 to są głosniki do muzy itp

Praktycznie same posty typu “sam mam i polecam”…

pemo15, masz 200zł, szukasz głośników do muzyki to nie masz się co zastanawiać, tylko bierz wspomniane przeze mnie Genius Sp-Hf2000X. x-230 mają w subie głośnik 5,25’’ - w tych Geniusach masz 2 takie głośniki. x-230 mają 30W RMS, Sp-Hf2000X 60W RMS. Satelitki w Logach - plastiki, głośniki w Geniusach - porządny MDF. Poczytaj trochę recenzji w sieci (ale nie na ceneo czy komputroniku, tam jak coś w ogóle działa to jest super) i weź coś co na prawdę jest dobre.

Wow, no to Cie zdziwie pewnie, sam testowałem te głośniki u mnie na tej karcie Audigy SE i Logi wysiadają, bass może i płynniejszy ale wysokie tony sztuczniejsze nieco i cichsze ogólnie. U mnie Crea jakoś nie pierdzą, nie wymagajmy tyle od głośników +/- 200 zł i to jeszcze 2.1.

Adalbert chyba przekonales mnie do tych geniosow. Moj komputer jest dosc stary to nie pogram raczej w gry. Glownie slucham muzyki i do tego potrzebuje dobrych glosnikow takich jak Geniusy :smiley: choc nie mowie ze creativy i logi sa zle bo ich nie sluchalem… ale zestaw 2.0 mi raczej wystarczy.

Ja gdybym miał 2 raz wybierać głośniki do bym wybrał pewnie znowu logitecha ale tym razem 5.1:) :smiley: ale x230 mi starczą póki co i tak są dobre:)

a nad zestawem 2.0 nawet bym nie chciał :slight_smile:

tylko 2.1 lub 5.1