Głosniki do 130zl

(Pemo13) #1

Tak jak w temacie. Jakie lepiej kupić głośniki 2.1 czy 5.1?? W gry zbyt dużo nie gram ale dużo słucham muzyki na komputerze oraz mam nowa kartę dźwiękową audigy se i chcialbym ja dobrze wykorzystac...

(Spam) #2

Za 130 zł to raczej 2.1 pozostaje. Chociaż ja bym na twoim miejscu odłożył jeszcze trochę kasy, chociażby z 50 zł.

(Sicu (Final)) #3

Za 130 dobrze jej nie wykorzystasz :stuck_out_tongue_winking_eye:

Dołóż 20zł i będziesz miał Creative T3100

lub dołóż jeszcze 50zł i dostaniesz Logitech x230 .. (ja je mam)

Wtedy wykorzystasz trochę :slight_smile:

(Wayne Rooney) #4

witam. Dołóż 50 zeta i kupuj logi x-230 glosniki sa boskie, tego nie da sie opisać po prostu tszeja je po słuchać, i miec :):)...

(Pemo13) #5

jak tak mowicie to chyba jednak poczekam:)

(FXJ) #6

http://www.ceneo.pl/;004c89+m120+n180;0 ... 1-1824.htm

Logitech X-230 174-Opinie

(Ctr) #7

X-230 mój brat kupił w MM za 125zł w promocji pół w dół :stuck_out_tongue:

zaje2biste są

(pakierhakierxd) #8

Sam je mam są super głośne itp. dostałem kosztowały 150zł:slight_smile: z mediamarktu:D

(Pemo13) #9

aa logitech x 530 to to samo co x 230 tylko x 530 to zestaw 5.1 tak??

(pakierhakierxd) #10

tak kolega mój ma:) ale o wiele droższe....

(Adalbert) #11

pemo15, do słuchania muzyki najlepsze są zestawy stereo (2.0), sub nie potrzebny (nawet jak lubisz bas, to dobre 2.0 też Ci starczy).

Za 190zł masz znakomite Genius Sp-Hf2000X, ale jeżeli masz mniej kasy to zobacz na jakie Cię stać drewniane głośniki (np. od Geniusa). Plastikowe satelitki z subem do muzyki się nie nadają, chyba że słuchasz tylko wysokich i niskich tonów.

(Kryha1311) #12

W około tej ceny nie dostaniesz dobrych 5.1, polecam Creative Inspire T3100 sam je mam na tej samej karcie co Ty i jestem bardzo zadowolony ( + jeszcze modowane sterowniki na X-Fi to cudnie to gra razem :slight_smile: ). A Logi nie są wcale takie boskie, w zasadzie mało się różnią od tych T3100 Crea. Logi są nieco cichsze.

IMO najlepszym wyborem po dołożeniu małej kwoty będą T3100.

Ta "plastikowość" to kwestia ustawień, a z takich 2.1 można bardzo dużo wyciągnąć, tylko trzeba chcieć.

(Pemo13) #13

teraz troche kasy mi doszlo. Moge przeznaczyc okolo ale nie wiecej jak 200 zl.. kryson moglbys mi podac link wlasnie do tych sterownikow bo zalozylem 2 temat i poszukuje.

A wiecie jak to jest jeden ma creativy i mowi ze sa boskie drugi ma logi wiec ja sie nie dziwie ze kazdy chwali swoj sprzet :stuck_out_tongue:

(Sicu (Final)) #14

Ja porównywałem T3100 z x230

i T3100 wysiadają przy x230

Bas pierdzi przy większej głośności, a w logitech jest bardziej płynniejszy...

Bierz logitechy lub geniusy tak jak Adalbert poleca :slight_smile: a na Creativy nawet nie zwracaj uwagi :slight_smile:

(pakierhakierxd) #15

ja też na twoim miejscu bym brał x230 sam je mam i jestem bardzo zadowolony :smiley:

ale mają mocny bass przynajmniej dla mnie:)

(Wayne Rooney) #16

też je używam i są spoko x-230 to są głosniki do muzy itp

(Adalbert) #17

Praktycznie same posty typu "sam mam i polecam"...

pemo15, masz 200zł, szukasz głośników do muzyki to nie masz się co zastanawiać, tylko bierz wspomniane przeze mnie Genius Sp-Hf2000X. x-230 mają w subie głośnik 5,25'' - w tych Geniusach masz 2 takie głośniki. x-230 mają 30W RMS, Sp-Hf2000X 60W RMS. Satelitki w Logach - plastiki, głośniki w Geniusach - porządny MDF. Poczytaj trochę recenzji w sieci (ale nie na ceneo czy komputroniku, tam jak coś w ogóle działa to jest super) i weź coś co na prawdę jest dobre.

(Kryha1311) #18

Wow, no to Cie zdziwie pewnie, sam testowałem te głośniki u mnie na tej karcie Audigy SE i Logi wysiadają, bass może i płynniejszy ale wysokie tony sztuczniejsze nieco i cichsze ogólnie. U mnie Crea jakoś nie pierdzą, nie wymagajmy tyle od głośników +/- 200 zł i to jeszcze 2.1.

(Pemo13) #19

Adalbert chyba przekonales mnie do tych geniosow. Moj komputer jest dosc stary to nie pogram raczej w gry. Glownie slucham muzyki i do tego potrzebuje dobrych glosnikow takich jak Geniusy :smiley: choc nie mowie ze creativy i logi sa zle bo ich nie sluchalem... ale zestaw 2.0 mi raczej wystarczy.

(pakierhakierxd) #20

Ja gdybym miał 2 raz wybierać głośniki do bym wybrał pewnie znowu logitecha ale tym razem 5.1:) :smiley: ale x230 mi starczą póki co i tak są dobre:)

a nad zestawem 2.0 nawet bym nie chciał :slight_smile:

tylko 2.1 lub 5.1