Głośniki do 250zł


(Michalek226) #1

Witam!

Szukam jakiś dobrych głośników do 250zł.

Nie znam się na tym dlatego liczę na was :smiley:


(system) #2

Jakich? 2.0, 4.0, 5.1, 7.1? 2.1? W sensie, chcesz mieć 2, 3, 4, 6 czy osiem głośników? Subwoofer?


(Michalek226) #3

Hmmm nie znam się na tym :PP?

Jak będzie najlepiej ?


(system) #4

Do czego używasz komputera? Słuchasz muzyki - 2.0 (zwykłe głośniki stereo) wystarczą. Grasz i potrzebujesz duuużych basów - 2.1. Chcesz mieć dźwięk przestrzenny np. do oglądania DVD, grania w zaawansowane gry FPS - zestaw pięciu głośników plus subwoofer czyli 5.1. Przy czym subwoofer to taki duży głośnik, który stoi na podłodze i wydaje tylko basy, buczenie itd.


(Michalek226) #5

Hmm takie do wszystkiego najbardziej przyszłościowe, muzyka, filmi itp


(system) #6

Czyli 5.1 :smiley: ale ja nie orientuję się w tej chwili w dobrych głośnikach, swoje kupiłem za taką cenę ładnych kilka lat temu - Creative - działają nadal, były po prostu najtańsze z firmowych. Poczekaj, aż wypowie się jakiś "znawca". Teraz chociaż wie, czego szukać.


(Daniello Daniel) #7

Jeśli 5.1 do 250 zł to polecam logitech x-540.


(Zulowski) #8

hmm

te logitechy to chyba nie bardzo do 250 zl

http://www.agito.pl/glosniki/logitech-x ... 36219.html


(Mariosti*) #9

Niema czegoś takiego jak przyszłościowe głośniki... dźwięki już się nie zmienią i widać to doskonale po głośnikach... nowe modele wychodzą bardzo rzadko, bo i nie ma potrzeby, a innowacje są tylko naciąganiem klientów... Wg mnie mimo wszystko lepiej poszukać sensownie solidny zestaw 2.0 niż bawić się w dźwięk "przestrzenny"...

Standardowo http://www.ceneo.pl/1364161 bądź 3000a...

Ewentualnie pomęczyłbym się i spróbował zakupić te głośniki http://www.redstar.cz/pl/katalog/rs-213bs-czarny-p9/

W sumie wiele o nich nie wiadomo, ale wyglądają bardzo solidnie i zdaje się że ich parametry techniczne nie muszą być fikcją.

http://www.eukasa.pl/komputery/sklep/86 ... rs-213bs-/

W cenniku są za niecałe 280zł.... przy czym geniusy są spore... a te redstary są jeszcze większe w każdym wymiarze :slight_smile:


(Pieknypan) #10

W zupełności powinien wystarczyc ci zestaw głośników 2.1 - prawda jest taka, że muzyka to tylko stereo, divx-y w dużej części też (od DVD są w końcu odtwarzacze :wink: ) i spokojnie powinny wystarczy do gier. Ja sam korzystam z zestawu tracer royal i jestem zadowolony (no i nie wydałem tyle, ile musiałbym zapałacic za inną markę).


(Zulowski) #11

Jeżeli się zdecydujesz na 2.1, to przeczytaj to :