Głośniki do 80zł


(Jarekbutek) #1

Zamierzam kupić głośniki do 80zł do:

  • muzyki (głównie rock, blues) - na pierwszym miejscu

  • filmów

Myślałem o http://www.ceneo.pl/1540904


(Progrot) #2

nowe-używane ? ?


(pstrowsky) #3

Chcąc słuchać muzyki potrzebujesz przede wszystkim środka pasma słyszalnego, którego z tych głośników niestety nie będzie. Ani z podobnych zestawów innych firm, nawet tych niby renomowanych, nawet za 2x większą cenę. Będą za to trzeszczące satelity i buczący rozmyty bas. Jeśli dobrze pójdzie oczywiście. Plus jest taki, że coś jednak słychać :slight_smile: Możesz w jakimś Saturnie lub innym MM osłuchać sobie te zestawy jeśli będą dostępne może, któryś Tobie podejdzie ModeCom MC-MHF60 lub Microlab FC-330 Generalnie Sub zawsze jakoś tam gra z lepszym lub gorszym skutkiem, problem jest zawsze ze słabiutkimi satelitami. W zestawach do muzyki powiano być odwrotnie. Duże satelity i mały Sub do wspomagania niskich tonów.


(djl) #4

W kwocie ok. 80zł to można kupić sobie amplituner z dobrymi kolumienkami !. Ten zestawi będzie o wiele lepszy od tych głośników za 80zł, a zdecydowanie lepszy do muzyki.

Takie zestawy, lub osobno można zakupić za przystępną cenę na znanym serwisie aukcyjnym, bo za tą kwotę niema zwykłych głośników spełniających Twoje kryteria :stuck_out_tongue:


(Ramzes756) #5

http://www.ceneo.pl/13195959 ja polecam te są bardzo dobre i miło sie słucha mój wujek ma i jest bardzo z nich zadowolony oraz bym poczekał do 3.12.2012 wtedy jest dzień darmowej wysyłki