Głośniki do komputera stacjonarnego do 200 zł

Hej,

Jakie polecacie głośniki do komputera stacjonarnego, najlepiej z subwooferem? Mam Creative 2.1 ale te niestety padły, po 8 latach. Do góra 200zł, coś dobrego znajdę?

W tym budżecie znajdziesz Logitech Z333. Jak na pierdziawki komputerowe 2.1 są niezłe.

Dzięki za propozycję. Zestaw ma wejście Jack 3,5 do tylnego portu komputera, a czy potrzebuje zasilania z gniazdka? Nie znalazłem takiej informacji.

Widocznie to zbyt oczywiste. Tak.

Dzięki bardzo.

CA Drum’n’bass Rocklin CA-1508 BT w Komputronik cena : 129zł mam i naprawdę polecam, jakość dźwięku jak i moc zadowoli chyba każdego, no może poza audiofilami :slight_smile: https://www.komputronik.pl/product/264519/ca-drum-n-bass-rocklin-ca-1508-bt.html

Ja natomiast maniakiem muzyki jestem - meloman. Sprawdzę propozycję. Dzięki.

Z myślą o muzyce: używane Gigaworks T20 lub nowe Fenda R25BT.
Pod kątem filmów bądź gier: Microlab FC-330.

Mam też dobre głośniki w idealnym stanie i w świetnej cenie. Jak coś info na PW.

Więc źle się określiłeś. Szukasz innego słowa - meloman. Audiofile słuchają pojedynczych elementów zestawów audio np. przewodów. Z samej muzyki czerpią mniejszą przyjemność niż z gonienia króliczka jakim jest idealny sprzęt.

Na Priv napisałem.

Jasne, tutaj masz rację. Mój błąd.

To za 200 zł proponuje słuchawki. Albo odpuścić badziewne 2.1 i wybrać 2.0, z propozycji nietopyrza.

Wcześniej doszedłem do wniosku, że za 200zł do muzyki 2.1 raczej nie bardzo - przeglądając Allegro.

No a takie 5.1 ile może kosztować, z najtańszych, możliwych?

Chcesz głośniki do muzyki czy czegoś innego? Zestaw 5.1 jeszcze mniej się do tego celu nadaje.

Ok. Do muzyki, czasami do filmów, gier.

W takim razie Logitechy albo Microlab, polecone wyżej. Logitechy są tańsze, więc jeśli nie chcesz przekraczać 200 zł to je wybierz.

Tosca 303 lub jakiś inny prosty wzmacniacz/amplituner + jakieś niedrogie, sprawne kolumny.

mój brat ostatnio zamawiał w sferisie, nie pamiętam jakie ale mówił że cenę mieli batrdzo fajną :slight_smile:

Odpuść sobie więc wszelkie rozwiązania X.1. Bardziej zadowolony będziesz z 2.0, niż wymuszonego na siłę w tym przedziale cenowym tłuczka, zwanego dumnie subwooferem, o 5.1 nie wspominając. Do 200zł najlepiej zainteresować się zestawami używanymi.

Polecam ale droższe Edifier 2.1 XM6BT

Test https://how2play.pl/sprzetgamingowy/edifier-xm6bt-recenzja/