Głośniki do muzyki max 400 zł

Jaki zestaw 2.1/2.0 do tej kwoty polecacie ? Głównie do słuchania muzyki i oglądania filmów.

Przy tej kwocie spokojnie znajdziesz wzmacniacz/amplituner + kolumny, do muzyki nie ma nic lepszego od przyzwoitego stereo.

Microlab FC330, ewentualnie używki Solo 6C, a potem dopiero masz Edifiery za 500zł.

Wszystko zagra lepiej od takich pierdziawek.


4 stówki + przesyłka, lub odbiór osobisty.

Wzmacniacz i kolumny odpadają. Posiadam już i chętnie do pc też bym kupił. Szukam czegoś o mniejszych rozmiarach, bo czasami też do laptopa chce podpiąć jak będę poza domem.
O tych FC330 czytałem sporo dobrych opinii i cena nawet spoko jak za taki sprzęt. Ktoś jeszcze coś może poleci ?
Jeszcze pytanie czy jest sens wydawać więcej niż te 300-400zł na głośniki do zwykłego pc z raczej przeciętną kartą dźwiękowa ?

Jeżeli masz zestaw do muzyki to raczej nie potrzebujesz droższych głośników 4 stówki na coś co ma jedynie dźwięki wydawać to już bardzo dużo.
Ja z komputera nie słucham muzyki więc głośniki mam zwykłe, tanie - Logitech x140.
Mają jedynie wydawać dźwięki.

Wszystko kwestią tego czego oczekujesz po tych głośnikach bo z takich popierdółek raczej nic szczególnego nie usłyszysz, niezależnie czy wydasz stówę czy pięć.

Wybacz… ale akurat Solo 6C czy dobry Edifier “popiedółkami” nie są
… a za 400 zł nie znajdziesz ciekawego zestawu wzmacniacz+ kolumny

Wybacz ale jaki tam siedzi wzmacniacz?
Kiepska, tania klasa “D”.
Tanie chińskie głośniki.
Skrzynki posklejane z “paneli podłogowych”.
Nawet dane techniczne nie są prawdziwe, z tego co wisi na allegro czy OLX jestem w stanie złożyć ci kilkanaście zestawów które zagrają lepiej niż te zabawki.

To nie czas ani miejsce na audiofilskie wywody. Muzyka to kwestia indywidualnego gustu i nie mają tutaj sensu spory. Autor wyraźnie zaznaczył że szuka czegoś zgrabnego i prostego do wydawania dźwięku lepszego niż pierdzidełka z laptopa itp.

@rychu-27 Ja już jakiś czas korzystam z Logitech z313 (2.1) i jestem bardzo zadowolony. Bez lepszej karty dźwiękowej w komputerze/laptopie i tak zapewne nic dużo lepszego nie osiągniesz.

W pełni się zgadzam, jeżeli upiera się na głośniki nie ma sensu wydawać aż czterech stów.

Te Logitech też spoko, ale chyba zakupie FC330. Jakoś bardziej z wyglądu mi podchodzą i specyfikacja trochę lepsza, z tylko 70 zł droższe.
Dzięki za pomoc, bo faktycznie więcej kasy szkoda wydawać.