Głośniki do pokoju - propozycje?!

Witam Serdecznie!

Potrzebuję w niedługim czasie sprawić sobie zestaw głośników.

Moje wymagania:

  • zestaw 2.1 (2 głośniki + subwoofer),

  • wysokie/niskie tony oraz głęboki bass wskazany,

  • ładny, nowoczesny design.

Miejsce postoju:

Pokój 3,5 x 4,0 m, mam o tyle dobre rozstawienie mebli, że umieszczenie centralnie zestawu muzycznego nie będzie stanowić dla mnie problemu.

Dodatkowo, lubię głośno słuchać muzyki (pot. razem z sąsiadami), zależy mi również na zestawie, które będzie spełniał te wymagania. Myślę, że na wymiary pokoju w jakim będzie znajdować się jednostka 40W w zupełności wystarczy jednak mogę być w błędzie.

Dlatego bardzo zależy mi, aby wypowiedziały się osoby, które doskonale znają temat np. pracują w sklepie na dziale z głośnikami lub też są pasjonatami (czyt. audiofeel-ami).

Ode mnie do oceny na pierwszy strzał leci:

Głośniki 2.1 40W A4Tech 2.1 EVO-S600

Pozdrawiam i dziękuję.

nie wiem ile masz kasy na te głośniki ale jeśli możesz wydać 250zł to bierz http://www.skapiec.pl/site/cat/50/comp/5687636

Dzięki za te głośniki, prezentują się bardzo ciekawie. Masa pozytywnych opinii o firmie jak i o ich akcesoriach.

Myślę, co do kwoty, że tak w granicach rozsądku czyli te 250 - 300 zł mogę pozwolić sobie na wydanie.

DearD ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu. W celu dokonania zaleconej korekty proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.