Głosniki działają , a słuchawki nie

Witam uzywałem słuchawki dzisiaj i działało wszystko ok , wtedy odłączyłem sluchawki i sluchalem na głosnikach . Gdy podłaczyłem teraz słuchawki one nie działają a głos leci na głosnikach , co to może być?

LAPTOP : HP PAVILION g6

Podczas uruchomienia laptopa wciśnij klawisz F8 (może być inny), wybierz Ostatnio znana dobra konfiguracja - Enter.

W razie dalszych problemów sprawdź przywracanie systemu z ostatnią datą kiedy było wszystko OK.

dalej to samo ;(

Nie sądzę aby przywracanie systemu coś tu zmieniło. Raczej obstawiałbym uszkodzenia gniazda, odłączanie głośników to czynność całkowicie mechaniczna. Słuchawki możesz sprawdzić podłączając je choćby do smartfona. Jeżeli masz inne słuchawki(nawet uszkodzone, chodzi tylko o włączenie wtyczki) podłącz je. Jeżeli głośniki będą grać dalej-gniazdo jest uszkodzone. Jeżeli przestaną, będziemy się dalej zastanawiać.

Wszystkie słuchawki mi nie działają , jeszcze 5 min przed tym wszystko było ok 

Gniazdo napewno nie jest uszkodzone , bo wszystko mi wykrywa

Nie działają gdy podłączasz je do…?

do Jacka , dodam że dźwięk leci w słuchawkach i na głosnikach czyli z tego i tego , tu jest zdjęcie jak wygląda to w panelu Beztytulu_wsrwnen.png

że dźwięk leci w słuchawkach i na głosnikach , mam laptopa HP Pavilion g6 i ludzie pisali ze tez mieli problem , a mój brat powiedzial ze kiedyś miał to samo i wyłączył laptopa i na drugi dzień podobno działało , jest w tym cos poczekac do jutra? 

Spróbuj zajrzeć czy Twoja karta dźwiękowa posiada opcję"Zaawansowane ustawienia urządzenia"

Tam sprawdź czy coś się nie przestawiło w ustawieniach"Urządzenia odtwarzania".

Innych pomysłów narazie nie mam.

Nie wiem gdzie sie to patrzy