Głośniki Edifier CX7

Cześć,
mam pytanie do posiadaczy głośników Edifier CX7. Czy na wyjściu słuchawkowym wzmacniacza tego zestawu da się regulować poziom basu? Pytam, bo mam zestaw C2XD i na wyjściu słuchawkowym można regulować tylko soprany, natomiast bas zawsze jest na stałym poziomie. Myślałem o wymianie na CX7, ale jeśli tam jest taka sama sytuacja, mija się to z celem.

Dziwne - treble można, a bas nie? :open_mouth: Dziwne…

Powinno dać się regulować z pilota.

pewnie regulator basu zrobiony jest tylko do sterowania subwooferem. Niestety nie wiem jak to jest w tym drugim modelu.

Być może jest tak, jak pisze @Bradlee i sterowanie basem w C2XD działa tylko na końcówkę mocy subwoofera. Dlatego ciekawi mnie jak to wygląda w modelu CX7.

Tak, w C2XD da się z pilota i przycisków na wzmacniaczu, ale efekt regulacji basu słychać tylko na głośnikach, a w słuchawkach nie. W słuchawkach tylko zmianę poziomu sopranów słychać.

Możesz podbić sobie bas w equalizerze programowym. Np Equalizer APO download | SourceForge.net całkiem fajnie działa.

Ewentualnie poszukaj w panelu od Twojej karty dzwiękowej. Czasami są spore możliwości.

APO i Viper4Windows.

Nie próbowałem, wygląda prościej.

Moje video:

Tak, panel oferuje spore możliwości, ale po ustawieniu wyższego poziomu basu podczas korzystania ze słuchawek, trzeba go obniżać po ponownym przełączeniu na głośniki, dubluje się z ustawianiem wzmacniacza i jest go zbyt dużo. Wygląda więc, że nie ma tu prostego rozwiązania.
Dziękuję wszystkim za pomoc.